ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Як вітчизняний азарт допомагає ЗСУ?

ГоловнеЯк вітчизняний азарт допомагає ЗСУ?

Відомий український телеканал “Еспресо” випустив огляд волонтерських ініціатив ліцензіатів азарту, спрямованих на підтримку та зміцнення обороноздатності наших захисників.

Три машини швидкої допомоги для миколаївських медиків, броньовані авто для фронту, і найсучасніша снайперська гвинтівка для українських воїнів на передову – все це для боротьби з російськими окупантами захисникам України передала компанія Favbet. З перших днів війни вона активно підтримує українську армію у боротьбі із російськими загарбниками.

За час воєнних дій з боку компанії переведено вже майже 4 млн грн на рахунки благодійного фонду “Повернись живим” та на підтримку ЗСУ“, – говорить Сергій Кошиль, Chief Human Resourses Officer.

Співробітники компанії також власноруч розробили сайт для пошуку людей, з якими втрачений зв’язок під час евакуації. Його база містить дані про понад 50 тис українців, яких розшукують рідні.

Ми вирішили зробити це, автоматизувати і зробити все для цього пошуку, ми підключили волонтерів для пошуку цих списків. Ми їх редагували для занесення в базу, ми парсили ті самі картинки зі списками, щоб це все потрапило до нас. Сайт ми розробили буквально за три дні,” – розповідає Михайло Горішний, PHP Development Manager.

У м. Загреб у Хорватії компанія створила центр, в якому переселенцям з України допомагають адаптуватися до життя закордоном. Там розраховують, що до кінця місяця там навчатимуться щонайменше 100 студентів.

Усі вимушено перемішені особи з України мають можливість безкоштовно отримати курси з вивчення хорватської мови та різного виду соціальну, психологічну та гуманітарну допомогу. Також за 3 місяці воєнних дій з боку компанії було створено логістичні маршрути з Європи до Києва та Львова“, – ділиться успіхами Сергій Кошиль.

Бізнес співпрацює з волонтерами. Лише минулого тижня на потреби одного з військових підрозділів у Львівській області компанія Favbet передала 500 кг продуктів та понад 300 кг медикаментів і засобів гігієни.