ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Латвії з 2023-го місцеві громади зможуть приймати рішення про локальне відкриття місць ліцензованого азарту. Таке рішення ухвалив місцевий парламент

НовиниУ Латвії з 2023-го місцеві громади зможуть приймати рішення про локальне відкриття...

Місцеве самоврядування цієї балтійської країни отримало істотне розширення власних повноважень цієї осені. Латвійський Сейм розширив права самоврядувань, дозволивши приймати рішення про азартні ігри зокрема, а ще депутати дум зможуть поєднувати деякі посади. 

Сейм ухвалив у остаточному читанні новий закон про самоврядування, який набуде чинності 1 січня 2023 року, повідомляє Delfi.

Парламент з перевагою в 1(!) голос затвердив пропозицію місцевого депутата Віктора Валайніса (Союз зелених та селян) щодо надання думам самоврядувань права дозволяти або забороняти місця організації азартних ігор на їхній адміністративній території.

Це розширює повноваження, вже надані самоврядуванням законом про азартні ігри та лотереї, згідно з яким органи місцевого самоврядування мають право видавати обов’язкові правила, встановлюючи місця та території, де організація азартних ігор не дозволена.

Також всупереч прийнятому раніше відповідальною комісією рішенню було підтримано пропозицію, яка дозволить депутатам самоврядувань поєднувати цю роботу з керівництвом муніципальними установами освіти, культури чи охорони здоров’я.