ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

КРАІЛ поговорила з представниками держрегулятора Латвії

НовиниКРАІЛ поговорила з представниками держрегулятора Латвії

Латвія має великий досвід роботи в цій галузі, адже місцева Інспекція нагляду за лотереями та азартними іграми була створена 23 роки тому та напрацювала за цей час якісну законодавчу базу, зокрема в напрямку боротьби з неліцензованими операторами. Тож, українська сторона потребує такого обміну інформацією, відтак, наприкінці вересня відбулася робоча зустріч представників регуляторів України та Латвії, повідомляє сторінка КРАІЛ у фейсбуці.

 

Під час заходу представники латвійської сторони поділилися досвідом з питань запуску, функціонування та вдосконалення державної системи онлайн-моніторингу, питання нагляду за сферою азартних ігор, проблематики ігрової залежності (лудоманії). Крім того, учасники зустрічі поговорили про співпрацю між регуляторами, а також співробітництво в рамках профільних асоціацій, таких як «Gaming Regulators European Forum» (GREF).

Латвійську сторону представляли глава Інспекції Сігн Бірн, директор департаменту контролю Валерій Висоцкіс, директор адміністративного департаменту Яніс Унгурс. Від українського представництва в зустрічі взяли участь очільник КРАІЛ Іван Рудий, член Комісії Олена Водолажко, директор департаменту нагляду та контролю Андрій Мукан, директор департаменту Державної системи онлайн-моніторингу Олексій Гладков.