ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Справа Гетьмана: ВАКС зобов’язав НАБУ допитати свідків захисту

НовиниСправа Гетьмана: ВАКС зобов'язав НАБУ допитати свідків захисту

Вищий антикорупційний суд зобов’язав НАБУ допитати свідків захисту в справі за підозрою у хабарництві в.о. голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотереї Євгена Гетьмана.

 

Таке рішення 28 вересня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє видання «Слово і діло».

 

«Скаргу захисника Гальчанського Є.О. в інтересах підозрюваного (Євгена Гетьмана – ред.) – задовольнити; скасувати постанову старшого детектива НАБУ про відмову в задоволенні клопотання захисника Гальчанського Є.О. про допит свідків; зобов’язати детективів НАБУ, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні, допитати за участю сторони захисту свідків», – ідеться в рішенні.

 

ВАКС узяв Гетьмана під варту з альтернативою 5 млн грн застави.

 

За підозрюваного внесла гроші фізична особа і він вийшов із СІЗО під зобов’язання носити електронний браслет.

 

Нагадаємо,НАБУ і САПзатримали члена КРАІЛ Євгена Гетьмана на гарячому, він вимагав та отримав $90 тис неправомірної вигоди від нібито представника приватного підприємця за прийняття Комісією рішення в його інтересах. Йшлося про визнання двох готелів в Чернігові та Запоріжжі такими, які можуть організовувати і проводити азартні ігри.

 

За словами Гетьмана, він контролював апарат КРАІЛ, а також вже налагодив взаємодію і досяг домовленостей з іншими членами КРАІЛ, з якими вибудував взаємодію на комерційній основі та надав кожному з них неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів зі своїх особистих коштів.