ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

ВАКС залишив без змін умови застави Гетьмана

НовиниВАКС залишив без змін умови застави Гетьмана

Вищий антикорупційний суд не підтримав клопотання захисника підозрюваного Гетьмана щодо перегляду запобіжного заходу члену Комісії з регулювання азартних ігор та лотереї Євгену Гетьману, якого Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в одержанні хабара у $90 тис.

 

Таке рішення 8 жовтня ухвалив слідчий суддя ВАКС Сергій Мойсак, повідомляє видання «Слово і діло».

«У задоволенні клопотання захисника підозрюваного (Євгена Гетьмана – ред.) – адвоката Пересунько С.В. про зміну запобіжного заходу підозрюваному (Євгену Гетьману – ред.) у кримінальному провадженні №52021000000000060 від 03.02.2021 – відмовити», – йдеться в ухвалі.

 

Як відомо, Антикорупційний суд обрав Гетьману запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою 5 млн грн застави. За підозрюваного ці гроші внесли і він вийшов із СІЗО під зобов’язання носити електронний браслет. Згодом, Апеляційна палата ВАКС відсторонила підозрюваного від посади в КРАІЛ. Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає. Попри це рішення, Гетьман і досі значиться у переліку дійсних членів Комісії, як вказано на сайті відомства.

 

Євген Гетьман, підозрюваний, фото зі сторінки у фейсбуці блогера Євгена Шевченка

 

Нагадаємо, НАБУ і САП затримали у серпні цього року в.о. голови (на той момент) Комісії з азартних ігор Євгена Гетьмана. За версією слідства, посадовець вимагав та отримав $90 тис неправомірної вигоди від нібито представника приватного підприємця як плату за ухвалення КРАІЛ рішення в його інтересах. Йшлося про визнання двох готелів в Чернігові та Запоріжжі такими, які можуть організовувати і проводити азартні ігри.

 

Як стверджував Гетьман у розмові з агентом НАБУ, він контролює апарат держрегулятора, а також досяг домовленостей з іншими членами КРАІЛ, з якими вибудував взаємодію на комерційній основі та надав кожному з них неправомірну вигоду у розмірі $1000 зі своїх особистих коштів.