ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

В одеському готелі зроблять один з найбільших гральних залів півдня України

НовиниВ одеському готелі зроблять один з найбільших гральних залів півдня України

Відповідно до рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, оператор грального ринку ТОВ “Фьорст Він” отримав дозвіл на більше ніж півсотні гральних автоматів.

 

У документі, оприлюдненоу 30 вересня, компанія “Фьорст Він” (брен організатора азартних ігор First) отримала ліцензії на 56 ігрових автоматів. Обладнання розмістять у підвальному та на першому поверхах готелю Radisson Hotel City Centre в Одесі.

 

Як ми повідомляли, за інформацією«YouControl», ТОВ «Фьорст Він» зареєстроване у грудні 2020 в Києві на вул. Діловій. Розмір його статутного капіталу становить 30 мільйонів гривень, а основним видом діяльності вказано «організування азартних ігор».

 

Генеральним директором цього товариства є Сеген Олександр Петрович, а засновниками – два акціонерні товариства: «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Успішний» і «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Юа Девелопмент». Обидва теж зареєстровані у столиці.

 

Якщо ж говорити про його засновників, то найбільший пакет цінних паперів (30 відсотків) інвестиційного фонду «Успішний» належить столичному ТОВ «Бені Дорм». Його засновником вказаний Бєлік Сергій Анатолійович. А найбільшим пакетом акцій (понад 35 відсотків) «Юа Девелопмент» володіє Юшков Артем Володимирович. Ці люди також пов’язані з іншими компаніями, які отримали ліцензії на зайняття гральним бізнесом у різних містах України, пише видання “Ye.ua”.

 

Фото – НВ