ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Вперше в історії України гонщик переміг в найпрестижнішій серії перегонів з картингу

НовиниВперше в історії України гонщик переміг в найпрестижнішій серії перегонів з картингу

Неймовірно, але перемоги здобувають на спортивній ниві нині не лише зіркові українські паралімпійці! 12-річний картингіст Олександр Бондарев за результатами чотирьох етапів перегонів WSK Super Master Series здобув титул Чемпіона.

У світі картингу це дербі вважається найсильнішою серію світових перегонів WSK.

Досі Україна не здобувала серйозних перемог у картингу. Але завдяки Олександру Бондареву все змінилося.

Минулими вихідними відбувся завершальний етап серії: під час нього український гонщик за загальним результатом обігнав одразу чотирьох учасників, які зараз виступають під нейтральним прапором, пише видання Sportarena

Олександр з першого дня війни підтримує свою країну, демонструє її «переможний дух» на міжнародній арені в картинговій боротьбі. 

  • Зараз нас підтримує весь світ і світові спортсмени. На цих перегонах багато пілотів з різних країн показали свою солідарність з народом України, виступаючи з українським прапором на своїх шоломах і машинах. А організатори змагань — WSK Promotion — вивісили український прапор із закликом зупинити цю війну, – коментують в команді чемпіона.  

Після тріумфу українця, на подіумі над Італією пролунав Гімн України та замайорів синьо-жовтий прапор. Багато іноземних видань називає перемогу символічною, а одна зі статей вийшла із заголовком «Україна перемогла у картинговій битві». Також у соціальних мережах юнака привітав відомий гонщик Формули-1 Ландо Норіс. 

Сам Олександр своїм тріумфом намагається донести до всього світу інформацію про свою країну та про те, що українці ніколи не здаються та завжди досягатимуть перемоги.

Партнером Олександра виступає Favbet Foundation, благодійний фонд міжнародної компанії FAVBET, який опікується молодим поколінням та запроваджує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку, щоб через 10 років молодь побудувала країну, про яку всі ми мріємо.