ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

В одному з київських готелей знайшли зброю

НовиниВ одному з київських готелей знайшли зброю

У Києві правоохоронці провели перевірку групи громадян України, які нібито захопили один зі столичних готелів.

Мова йде про “Хрещатик”. Під час обшуків знайшли зброю та амуніцію. Про це повідомили у виданні «Обозреватель» із посиланням на спільноту “Перший політичний паблікUA” на сторінці в соціальній мережі Instagram. Офіційної інформації від правоохоронних органів поки що не надходило.

“У самому центрі Києва, на вулиці Хрещатик, правоохоронці провели перевірки озброєних людей, які захопили готель “Хрещатик”, – йдеться в підписі до відео.

Політтехнолог Володимир Бондаренко підтверджує цю інформацію.

Повідомляється, що за попередніми даними, група чоловіків, обдуривши власників готелю, влаштувала в ньому склад зброї та місце дислокації. Під час огляду номерів та приміщень готелю правоохоронці знайшли автомати, амуніцію та інше.

Вони видають себе за батальйон територіальної самооборони, керують групою громадяни Циганков і Кирило Шевченко (який називає себе головою федерації боксу України)… За словами Циганкова, вона (зброя. – Ред.) знаходилася там до їхнього прибуття. Нагадаємо, раніше командир батальйону Архангела Михаїла Майман публічно звинуватив Циганкова та Шевченка у викраденні та тортурах з вимогою попросити вибачення в Кадирова”, – йдеться в посту.