ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Топові ФК Європи розривають партнерство з беттингом з рф, однак, не закривають там молодіжні академії

НовиниТопові ФК Європи розривають партнерство з беттингом з рф, однак, не...

Блокада росії від цивілізованого світу триває і на гемблінговому просторі.

Найвідоміші футбольні клуби «Реал», «ПСЖ» та «Мілан» відмовилися від співпраці з російською букмекерською компанією Fonbet.

Призупинення означає, що бренд більше не буде видно під час домашніх ігор Серії А, а також на веб-сайті і мобільному додатку Rossoneri, інформують у ФК «Мілан».

Стосовно «ПСЖ» з Ліги 1 і «Реал Мадрид» з Ла Ліги. У цих клубах причиною припинення партнерства також стало те, що футбол продовжує активно підтримувати Україну.

«ПСЖ» вперше підписав угоду з російським брендом у 2021, коли Fonbet допоміг команді розширити кількість прихильників у регіоні, запропонувавши збільшені шанси на матчі «Парі Сен-Жермен», а також «спеціальні акції».

Приблизно в той же час «Реал Мадрид» також уклав співпрацю з оператором, що включало, так само, низку «унікальних акцій» для своїх клієнтів.

Оголошення про рощірвання співпраці означає, що Fonbet більше не надаватиме розіграші призів, бонуси, підвищені коефіцієнти, «розширену лінію дій у іграх Royal Club» або події в своїх соціальних мережах.

Однак «ПСЖ» заявив, що продовжує підтримувати свою молодіжну академію в Москві, яка в цьому сезоні приймає 500 дітей. Клуб управляє 152 академіями в 17 країнах, тоді як «Барселона», «Ювентус» та Міланський «Інтер» також залишили свої російські академії відкритими, інформує англійський новинний сайт sbcnews.