ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Житель Каліфорнії виграв найбільший лотерейний джекпот в історії – Powerball $2,04 млрд. Однак, щонайменше 40% «з’їдять» податки 

НовиниЖитель Каліфорнії виграв найбільший лотерейний джекпот в історії - Powerball $2,04 млрд....

Серія Powerball із 40 послідовних розіграшів без переможця завершилася у вівторок 8 листопада. Це сталося після того, як у відкладеному розіграші було виявлено шість чисел, що збігаються з одним білетом, проданим у Каліфорнії.

Виграшними номерами розіграшу були 10-33-41-47-56 і червоний Powerball 10, пише Casino.org.

Білет, проданий у Каліфорнії, подолав великі шанси – лише один на 292,2 мільйона. Переможець матиме можливість отримати одноразову готівкову суму вартістю 997,6 мільйона доларів або отримати повну вартість ануїтованого джекпоту протягом 30 років. Обидва варіанти без урахування федеральних податків і податків штату.

У листопаді були й інші переможці. У Powerball повідомили, що білет, проданий у Флориді, відповідає всім п’яти білим кулькам, але не червоному сектору для другого найкращого призу в грі в 1 мільйон доларів. Для цієї гри клієнт придбав додаткову опцію Power Play за 1 долар США. Power Play був подвійним для розіграшу, що помножило приз жителя Флориди до 2 мільйонів доларів.

Також ще були 22 переможці, які зібрали всі п’ять білих куль, але не придбали Power Play за 1 долар і виграли по 1 мільйону доларів кожен.


Рекордна премія, рекордна відповідальність

Розіграш Powerball фактично відбувся у вівторок вранці, 8 листопада, після того, як офіційні особи заявили, що лотерея зіткнулася з технічними труднощами під час реєстрації білетів. Powerball управляється Асоціацією лотерей між штатами (MUSL). Згідно з правилами MUSL, розіграш може розпочатися лише після отримання всіх дійсних номерів білетів із 48 юрисдикцій Powerball.

Коли розіграш нарешті відбувся у вівторок о 8:57 за східним часом, каліфорнійський білет став найбільшою лотерейною квитанцією в історії США. Попередній найбільший лотерейний приз в історії країни був призом Mega Millions у розмірі 1,537 мільярда доларів, виграним гравцем у Південній Кароліні в жовтні 2018.

Переможець Powerball у вівторок повинен буде вибрати 30-річний ануїтет або готівковий варіант. Останній був найбільш популярним способом розподілу платежів для переможців лотерей протягом останніх років.

Якщо ця тенденція збережеться, переможець Powerball отримає близько 628,5 мільйонів доларів готівкою після того, як федеральні податки скоротять виграш на 37%.

Багатство переможця не закінчилося тим, що він зіставив усі шість чисел Powerball і подолав шанси 1 на 292,2 мільйона. Оскільки білет купили в Каліфорнії, яка є одним із 14 штатів, де не оподатковуються виграші в лотерею, виграш щасливого гравця, що змінив життя, не оподатковуватиметься додатково.

Каліфорнія сумно відома своїми високими податками, але коли справа доходить до доходів від лотерей, Золотий Штат більш ніж ліберальний.


Автентифікація

Переможцю з Каліфорнії надзвичайно пощастило, але він не матиме привілею залишитися анонімним.

11 штатів дозволяють переможцям лотереї зберігати свою особу в таємниці: Арізона, Делавер, Іллінойс, Канзас, Меріленд, Міннесота, Північна Дакота, Огайо, Південна Дакота, Техас і Вірджинія. Інші 37 юрисдикцій Powerball, одна з яких є Каліфорнією, вимагають, щоб головні переможці оприлюднили свої особи.