ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У КРАІЛ перевірятимуть через СБУ кожного ліцензіата та апліканта – на зв‘язок з рф. У випадку порушень – анулювання ліцензій

ГоловнеУ КРАІЛ перевірятимуть через СБУ кожного ліцензіата та апліканта - на зв‘язок...

Навчені гіркою історією з російським букмекером, у КРАІЛ тепер будуть перевіряти на зв’язки з країною-агресором кожного заявника, хто подається на отримання гральної ліцензії і вже чинних ліцензіатів. 

Як інформує сайт держрегулятора, співпраця з СБУ буде ретельнішою. 

«Сьогодні як ніколи важливо невідкладно та ефективно реагувати на наявні загрози національним інтересам України. Особливо актуальними є питання проведення заходів, направлених на перевірку дотримання організаторами азартних ігор обмежень, встановлених законодавством щодо відсутності будь-яких зв’язків з державою-агресором. 

КРАІЛ  було проведено спільну робочу зустріч з фахівцями Служби безпеки України з метою узгодження ефективного механізму взаємодії щодо реалізації заходів, спрямованих на нейтралізацію загроз національним інтересам України», – повідомляє Комісія.

Так, з урахуванням інформації отриманої від Служби безпеки України, що може свідчити про наявність опосередкованих відносин контролю резидентами рф над діяльністю певних організаторів азартних ігор, Комісія розпочала перевірку такої інформації та достовірності відомостей у документах, поданих ліцензіатами для отримання відповідних ліцензій. 

Держрегулятор наголошує на необхідності неухильного дотримання організаторами азартних ігор вимог законодавства щодо заборони управління діяльністю ліцензіатів резидентами держав, що здійснюють збройну агресію проти України, у тому числі шляхом здійснення опосередкованого чи іншого контролю, недопустимості будь-яких звʼязків організаторів азартних ігор з державами-агресорами.

У разі виявлень порушень з боку організатора азартних ігор – ліцензію анулюють. 

«Позиція Комісії у цьому питанні є незмінною: жоден ліцензіат, що не дотримується вимог законодавства, не буде працювати в Україні! КРАІЛ висловлює вдячність Службі безпеки України за співпрацю та злагоджену координацію зусиль», – коментують у відомстві.