ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Казахстані нелегальний азарт вигадливий: гральні автомати встановлюють у банях та магазинах між ринком та парковкою

НовиниУ Казахстані нелегальний азарт вигадливий: гральні автомати встановлюють у банях та магазинах...

Якщо в Україні мало кого здивуєш підпільним азартом у підвалі житлового будинку, кафе, або навіть офісу чи магазину, то от у Казахстані до цього геть інший підхід. Нелегальні заклади можуть з‘являтися де завгодно, навіть у рибній крамничці чи… бані. 

Департаментом по фінмоніторингу по Атирауській області виявлений факт організації грального бізнесу в банному комплексі, а саме проведення азартних карткових ігор за правилами покеру шляхом зарахування гравцями 50 000 тенге (3950 грн) на картковий рахунок. А у разі відсутності коштів гравці грали в борг. 

Також «гральний барон» організував гру в «покер» у орендованій квартирі, таким чином порушивши законодавство Казахстану «Про гральний бізнес». Вироком суду зазначеного громадянина визнали винним у скоєнні кримінального правопорушення та засуджено до 6 місяців обмеження волі, інформує «Атирау прес».

Це ж видання інформує про те, що за зверненням місцевого жителя правоохоронці перевірили об’єкт у вигляді рибного магазину, який функціонував на автостоянці ринку «Мергалі» у с. Курмангази вже згаданої Атирауської області.

Місцевий житель просив владу закрити сільський «Лото-клуб». За його словами, там, за допомогою гральних автоматів, залучали селян до азартних ігор. Молоді сім’ї тонули у боргах. 

Тож крамничку влітку перевірили. У рибному магазині дійсно працював нелегальний азарт. Порушена кримінальна справа за фактом незаконного функціонування грального бізнесу. Усі зібрані документи відправлено до Департаменту поліції Атирауської області. 

Окрім відповідальності за підпільний азарт, також за законами Казахстану передбачена кримінальна відповідальність за надання орендного приміщення для нелегальних азартних ігор.