ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Символ Лас-Вегаса – Маленька біла весільна каплиця продана. Ціна, як у всіх символів, засекречена 

НовиниСимвол Лас-Вегаса - Маленька біла весільна каплиця продана. Ціна, як у всіх...

Після 71-го щасливого року, проведеного разом, Маленька біла весільна каплиця та жінка, яка піклувалася про неї, Шаролетт Річардс, розходяться своїми шляхами. Річардс продала свій всесвітньо відомий бізнес на бульварі Лас-Вегас, 1301 Саут у понеділок 14 листопада.

89-річна Річардс виставила каплицю на продаж за 12 мільйонів доларів у 2019, але зняла лот, коли вперше почалася пандемія. Нерухомість перебувала в лістингу ще з листопаду минулого року. Поточна ціна продажу не розголошується.

На щастя для Лас-Вегаса, капличка продовжуватиме співати серенади парам напідпитку під пісні Елвіса Преслі у своїх двох критих залах. Покупцем є Кліфф Евартс, власник конкуруючих весільних каплиць у центрі міста Viva Las Vegas і Vegas Weddings. Цей продаж тепер робить його одним із найбільших весільних сервісів у Лас-Вегасі.

Евартс сказав журналу Las Vegas Review-Journal, що він планує зберегти нинішній персонал каплиці та її служителів і продовжувати керувати закладом так, ніби Річардс все ще при кермі.

«Вона, безумовно, є іконою галузі», — сказав Евартс про Річардс, пожартувавши, що «всі, кого ми коли-небудь наймали, раніше працювали на Шаролетт. Вона практично навчила всіх у весільній індустрії в Лас-Вегасі. Нам справді пощастило, що ми можемо втрутитися та спробувати нести її легенду та спадщину».


Королева Весіль Заходу

Річардс приїхала до Лас-Вегаса в 1958 чи 1959 роках. У віці 24 років вона поїхала з трьома маленькими дітьми з Кентуккі, щоб зустрітися з чоловіком, за якого вийшла заміж у 17 років. Він дав їй наказ зустрітися в закладі Stardust, де він стверджував, що нещодавно отримав нову роботу.

Чоловіка вона більше не бачила. Але джентльмен, який володів квітковим магазином неподалік, помітив, як Річардс щодня ходила туди-сюди від Stardust, де вона неодноразово розпитувала його про місцеперебування чоловіка, до мотелю, який вона орендувала через дорогу. Стурбований незнайомець зав’язав розмову. Річардс дійшла до своїх останніх 4 доларів. Він запропонував їй роботу.

Волею долі ця робота була в The Little Church of the West. Річардс замовила там весільні послуги та вивчила бізнес.


Вічна любов

Річардс припускає, що з моменту відкриття власної каплиці вона спостерігала за майже мільйоном весіль. Серед них є деякі дуже відомі імена:

Френк Сінатра та Міа Ферроу (19 липня 1966)

Джоан Коллінз і Пітер Холм (3 листопада 1985)

Брюс Вілліс і Демі Мур (21 листопада 1987)

Майкл Джордан і Хуаніта Ваной (2 вересня 1989)

Брітні Спірс і Джейсон Олександр (3 січня 2004)

Памела Андерсон і Рік Саломон (6 жовтня 2007)

Гаразд, майже всі шлюби знаменитостей у каплиці закінчувалися розлученням. А 17 липня до списку приєдналися Дженніфер Лопес і Бен Аффлек (І вони просто повинні протистояти тенденції, чи не так?).

Згідно з TMZ, «Бенніфер» хотіли, щоб імітатор Елвіса виконав чи одруження, але вони прибули до каплиці занадто пізно — саме тоді, коли вона зачиняла свої двері — і там не було жодного вільного місця. Вперше пара мала намір одружитися у вересні 2003, але натомість розлучилася.

За словами Las Vegas Journal-Review, Річардс продовжуватиме проводити час від часу вінчання на своєму старому місці як «почесний служитель», а каплиця «Тунель кохання» буде перейменована на Шлях Шаролет.