ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Як 31-річний британець зірвав у покер майже мільйон доларів 

НовиниЯк 31-річний британець зірвав у покер майже мільйон доларів 

Британець Ян Гамільтон став світовою сенсацією у світі спортивного покеру. 

31-річний гравець виграв головну подію Європейського покерного туру 2022 в Лондоні, перемігши 749 гравців у турнірі з безлімітного холдему з бай-іном £5300, щоб отримати свій перший титул у великому турнірі та головний приз у розмірі 744 128 доларів США.

Це був, безперечно, найбільший результат у кар’єрі 31-річного жителя Великої Британії, перевищивши $170 073, які він заробив, посівши друге місце в таємній події з бай-іном €2700 на празькому фестивалі EPT на початку цього року. Тепер на його рахунку більше 1 мільйона доларів у призових турнірах.

На додаток до титулу та грошей, Гамільтон також заробив 1824 бали в якості найкращого гравця в карти як чемпіон цієї події. Це був його перший титул і третє місце за фінальним столом року. З 2918 загальними балами та заробітком POY з початку року в розмірі $918 441, Гамільтон тепер займає 44-е місце в турнірній таблиці гонки POY 2022, яку спонсорує Global Poker.

Що цікаво, сам Гамільтон каже: до цієї події мав купу невдач і подумував вже кинути покер. 

Цей турнір проходив у готелі Hilton на Парк Лейн у Лондоні протягом цілого тижня. Останній день розпочався, коли залишилося шість гравців і лідирував чесько-австрійський гравець Роман Грабець. Це не зайняло багато часу, перш ніж прибула перша ліквідація. Лише за кілька хвилин після того, як у повітрі почалися карти, Нільс Пудель з Німеччини опинився ва-банк з кишеньковими тузами, домінуючи над переможцем головної події WSOP Europe 2018 Джеком Сінклером. На дошці було чотири піки, і піковий туз Сінклера дав виграшний флеш, щоб зламати тузів Пуделя та звузити поле до п’яти претендентів. Пудель заробив 150 976 доларів США, посівши шосте місце. Грабець став четвертим. 

Друге місце посів британець Джек Сінклер, який заробив 464 408 доларів США, посівши друге місце. Це третій за величиною результат у його кар’єрі після перемоги в головній події WSOPE (майже 1,3 мільйона доларів) і восьмого місця в головній події WSOP 2017 за 1,2 мільйона доларів. Зараз він заробив майже 5,2 мільйона доларів.

Більше новин про азарт від uGame – читайте тут: