ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Найуспішніший покерист України витрачає виграші на гуманітарні ініціативи для країни

НовиниНайуспішніший покерист України витрачає виграші на гуманітарні ініціативи для країни

Євген Качалов продовжує допомагати Україні успішною грою на Світовій серії покеру. Найуспішніший покерист України продовжує грати на WSOP заради своєї країни. Чергові призові Євген Качалов оформив у турнірі №58 Pot-Limit Omaha Hi-Lo 8 або Better. Це вже третій ITM українця на Світовій серії покеру.

У турнірі з бай-іном 1 500 доларів брали участь 1 303 гравці. Лише 196 з них могли розраховувати на частину від призового фонду 1 739 505 доларів. Українець посів 186 місце та виграв 2 404 долари.

Поки що найбільший виграш українця на WSOP цього року – це 20 193 долари у події з HORSE. Ще 5 835 доларів амбасадор одного з вітчизняних азартних брендів заробив у турнірі Shootout з Холдему. Сумарно Євген Качалов виграв у Лас-Вегасі 28 432 долари.

Оскільки Євген Качалов вирушив на Світову серію покеру з почесною місією, відсоток кожного виграшу він відправляє на гуманітарну допомогу Україні. Цю ініціативу підтримав один з українських покерних румів, який сплачує частину бай-інів на гру свого амбасадора та свою частину від виграшів повністю відправляє на допомогу українцям.

Як інформує сам гравець і надалі намагатиметься вигравати на Світовій серії покеру, щоб збирати кошти для гуманітарної допомоги своїм землякам, які постраждали від війни.