ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Шмигаль передоручив справу російського букмекера підлеглим та КРАІЛ

НовиниШмигаль передоручив справу російського букмекера підлеглим та КРАІЛ

Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль дав офіційне доручення кільком міністерствам та профільному відомству – Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей вирішити питання з забороною діяльності російського букмекера 1xBet в Україні.

Як повідомляє ТСН із посиланням на прес-службу Кабінету Міністрів України. 

Влітку 26 тисяч українців за тиждень підписали петицію з вимогою заборонити діяльність 1xBet в Україні та анулювати надані цій конторі ліцензії на роботу в Україні, у відповіді до петмції президент Володимир Зеленський доручив прем‘єр-міністру Денису Шмигалю розглянути можливість виконання петиції.

«Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив перевірити роботу оператора азартних ігор, що працює в Україні під брендом 1хBet. Також доручено розглянути питання заборони діяльності компанії під російським брендом, що було порушено в електронній петиції до Президента України, яка набрала понад 25 тисяч підписів», – повідомили в Уряді. 

Відповідні завдання Денис Шмигаль поставив Міністерству юстиції, Міністерству внутрішніх справ, Бюро економічної безпеки, Національній поліції, Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.

В той же час, на уточнювальне питання, чи надав Денис Шмигаль доручення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей анулювати видані раніше ліцензії 1xBet, чого вимагали підписанти петиції до президента, прес-секретар Прем‘єр-міністра відповісти відмовилась, повідомляє Delo.ua

Як відомо, 30 березня 2022 року Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей видала дві ліцензії ТОВ ”Твоя беттингова компанія” на роботу в Україні російського букмекера 1xBet, який належить трьом громадянам країни-агресора. 

Після піднятого в українському суспільстві скандалу Бюро економічної безпеки України відкрило кримінальне провадження за ухилення від сплати податків та незаконну гральну діяльність на вказану фірму. 

Тим часом, громадська активістка Тетяна Локацька звернулась до СБУ з вимогою внести на розгляд Ради національної безпеки та оборони питання про накладання санкцій на ТОВ «Твоя беттінгова компанія» та всіх інших фізичних та юридичних осіб, пов‘язаних з 1xBet.

Згодом, uGame Бюро економічної безпеки надало офіційний коментар стосовно відкриття проваджень по цій справі.