ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

КРАІЛ у Вісбадені: говоритимуть про Україну та штучний інтелект

АналітикаКРАІЛ у Вісбадені: говоритимуть про Україну та штучний інтелект

Україна стала учасником міжнародної конференції Європейського форуму регуляторів грального бізнесу.

Захід розпочався 31 травня в м. Вісбаден (Німеччина) для регуляторів у сфері азартних ігор, організатором якої є Європейський форум регуляторів грального бізнесу (GREF — Gaming Regulators European Forum).

Впродовж 31 травня — 2 червня 2022 представники європейських регуляторів обговорюватимуть нові тенденції та питання організації та регулювання азартних ігор у країнах Європи, братимуть участь у тематичних обговореннях і стратегічних сесіях. Цього разу топовими темами для дискусії стали – штучний інтелект, уявлення про поведінку, досвід регулювання, стратегії правозастосування та останні події в Європі.

На заході представляє українську сторону представили Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей у складі: в.о. Голови КРАІЛ Олени Водолажко, членкині КРАІЛ Христини Дутки та керівника апарату КРАІЛ Ірини Бойко.

В лютому 2022 КРАІЛ стала членом Європейського форуму регуляторів грального бізнесу/ Gaming Regulators European Forum (GREF) — форуму, на якому європейські регулятори азартних ігор та лотерей можуть обмінюватися думками та актуальною інформацією, а також обговорювати і формувати політику з питань регулювання азартних ігор та лотерей. Наразі членами GREF є органи-регулятори із 42 країн. КРАІЛ також використовує цей майданчик, аби боротися із російським впливом у гральній сфері.