ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Верховний Суд дозволив відібрати готель «Мир» у ПриватБанку на користь колишніх власників

АналітикаВерховний Суд дозволив відібрати готель «Мир» у ПриватБанку на користь колишніх власників

16 серпня, відбулось засідання у справі щодо спроб колишніх власників відібрати у державного ПриватБанку готель «Мир» в м. Києві.

Попри кричущі порушення закону судами нижчих інстанцій Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду завершив рейдерську схему колишніх власників з позбавлення державного ПриватБанку права власності на багатомільйонний об’єкт нерухомості в м. Києві, інформує прес-служба банку.

Зухвале та несправедливе рішення було прийняте судом у складі головуючої судді Булгакової І.В., та суддів Львова Б.Ю. і Селіваненка В.П.

«…програли справу в Верховному Суді, і готель Мир в Києві вивели з власності ПриватБанку компанії, які пов’язують із колишніми власниками.

Я був у суді, і був шокований результатом. Як на мене, наші юристи переконливо довели, що готель вивели з банку за допомогою схематозу з використанням судів нижчих інстанцій, і я не розумію, як судді Верховного Суду могли “благословити” цей схематоз.

Коли наша юристка каже, що обидві компанії, котрі належать одній особі, розіграли перформанс, де нібито одна не знала, що робить інша, один із суддів відповів: «Ну так вони ж різні юридичні особи, все оформлено коректно». Завіса.

Я дуже сподіваюсь, що в нашій країні, нарешті, запрацює Вища рада правосуддя, і наші скарги на всіх суддів, що приймали ці та інші сумнівні рішення на користь колишніх власників, будуть ретельно розглянуті.

А поки ми робимо свою роботу – воюємо в судах, готуємо скарги, беремо і перемагаємо.

Не маю сумнівів, що ми переможемо всіх ворогів – як зовнішніх, так і внутрішніх. Ми побудуємо ту Україну, за мрію про яку зараз віддають своє життя кращі з нас. А всі, хто хоче «жити по старому», неминуче відправляться на смітник історії», — заявив член Наглядової ради ПриватБанку Роман Сульжик.

Суддя Богдан Львов – з 2017 року заступник Голови Верховного Суду України, вже давно має одіозну репутацію та зв‘язки з Ігорем Коломойським, про що неодноразово згадували журналісти та активісти у соцмережах. Також цей суддя має негативний висновок Громадської Ради Доброчесності.

Цитата посту активіста та експерта Антона Швеця, яка проливає світло на зв‘язки між бізнесменом Коломойським та суддею. Мова йде про інший розгляд, але підгрунтя – те саме.