ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Ще той жартівник: Маск знову надурив фанатів

НовиниЩе той жартівник: Маск знову надурив фанатів

Акції англійського футбольного клубу «Манчестер Юнайтед» ненадовго зросли на цілих 17% на премаркеті 17 серпня після того, як генеральний директор Tesla Ілон Маск жартома написав у Twitter, що він купить клуб.

«Також я купую «Манчестер Юнайтед», — написав мільярдер у Twitter. Через кілька годин Маск відповів користувачу Twitter, який запитав, чи серйозно він думає про покупку клубу, і уточнив, що це був жарт.

«Ні, це давній жарт у Twitter. Я не купую жодних спортивних команд», — написав він у Twitter, а потім додав: «Хоча, якби це була якась команда, то це була б Man U. Вони були моєю улюбленою командою з дитинства».

Акції Манчестер Юнайтед, які торгуються під абревіатурою MANU на Нью-Йоркській фондовій біржі, виросли на 3,68% на передринкових торгах, скоротивши прибуток після початкового зростання на 17% після твіту.

Виходячи з останньої біржової оцінки клубу, покупка Манчестер Юнайтед коштувала б Маску близько 2 мільярдів доларів. “Манчестер Юнайтед” відмовився коментувати це питання, коли зв’язався з CNBC.

Оригінальний твіт Маска викликав широку реакцію та набрав понад 573 000 лайків і був ретвітнутий понад 140 000 разів на момент написання статті. Фанати Манчестер Юнайтед відреагували здивовано, але з надією, оскільки багато хто критикував нинішніх власників клубу, американську родину Глейзер.

Це пов’язано з повільним стартом клубу в поточному сезоні англійської Прем’єр-ліги, який зазнав двох поразок у двох іграх, і тим, що клуб був частиною невдалої спроби створити Європейську Суперлігу минулого року.

Ще до того, як Маск пояснив, що його пропозиція про покупку «Манчестер Юнайтед» була жартом, деякі вболівальники залишилися скептичними, оскільки мільярдер має історію подібних жартів в Інтернеті.

У квітні цього року він написав у Твіттері, що купить Coca-Cola, «щоб повернути туди кокаїн», — твіт, на який він посилався в середу після того, як уточнив, що не буде купувати «Манчестер Юнайтед».

«І я не купую Coca-Cola, щоб повернути туди кокаїн, незважаючи на надзвичайну популярність такого кроку», — написав Маск.

Оригінальний твіт про покупку Coca-Cola з’явився лише через кілька днів після того, як правління Twitter прийняло пропозицію Маска купити компанію соціальних мереж за 44 мільярди доларів.

Відтоді Маск відмовився від цієї угоди лише через чотири місяці після її згоди. Twitter подає на мільярдера до суду через спір.