ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Промоутер британського боксера Ентоні Джошуа платив судді за підтасовування результатів бою проти Усика? 

НовиниПромоутер британського боксера Ентоні Джошуа платив судді за підтасовування результатів бою проти...

Едді Хірна дуже добре знають в Україні у зв’язку з двома найвідомішими боксерськими поєдинками останніх років – британця Джошуа та українця Усика. Останній бій відбувся у серпні у Саудівській Аравії. Обидві зустрічі завершилися переконливою перемогою чернігівського кримчанина Олександра Усика. В обох поєдинках сторону Джошуа представляв саме Едді Хірн.

Едді Хірн – третій праворуч

Однак, це світла сторона боксу. Темна – Хірн доволі злопам’ятний і має вельми непрозору репутацію. Американська зірка соцмереж, боксер та засновник беттингової компанії Betr Джейк Пол зіткнувся з позовом про наклеп після того, як сказав, що британський промоутер платив судді, пише Casino.org

Едді Хірн миттєво відреагував: позов про наклеп проти Джейка Пола він подав за через кілька днів після того, як боєць, зірка соціальних мереж і актор звинуватив Хірна в тому, що той платив судді за два поєдинки.

Пол нещодавно заявив, що Хірн заплатив судді Гленну Фельдману за кілька боїв, включаючи поєдинок Олександра Усика та Ентоні Джошуа. Боксер стверджував, що Фельдман у своїх записах безпідставно зарахував перемогу Джошуа, тоді як перевага українця була очевидною.

Хірн і його команда Matchroom Boxing подали позов проти Пола до федерального суду Нью-Йорка. Позов передбачає суд присяжних і відшкодування збитків у розмірі понад 75 000 доларів США. Адвокат Хірна повідомив медіа ESPN, що промоутер вимагає понад 100 мільйонів доларів відшкодування.

Позов також пов’язаний із коментарями Пола для iFL TV щодо квітневого бою між Кеті Тейлор і Амандою Серрано. Хірн, який представляє Тейлор, так і Пол, який просуває Серрано, виступали співпромоутерами бою, який Тейлор виграла роздільним рішенням суддів.

Приблизно через п’ять місяців Пол все ще мав гіркі почуття щодо матчу, який, на його думку, виграла Серрано. Його коментарі були особливо спрямовані на суддю Гленна Фельдмана, який оцінив поєдинок 97-93 за Тейлор.

Історія 

«Очевидно, що цей хлопець (Фельдман) отримує гроші від Matchroom Boxing», – сказав Пол згідно з позовом. «Це смілива заява та звинувачення, які я не сприймаю легковажно, але це настільки відверто очевидно, що вони навіть не намагаються це приховати».

Посилання на відео з коментарем у Twitter, що стало приводом для позову таки видалили. Однак інші медіа, включно з Boxing Social, стверджують, що Пол все ж таки зробив ці уїдливі коментарі.

Перетнув межу

У позові Хірна йдеться, що у світі боксу трапляються «грайливі стьоби та навіть лихослів’я», але коментарі Пола вийшли далеко за рамки цього.

Завдяки значній кількості підписників Пола в соціальних мережах його коментарі швидко підхопили ЗМІ, що ще більше посилило їхній вплив. Це призвело до заподіяння шкоди Matchroom, хоча в позові конкретно не зазначено збитки, завдані зауваженнями.

У матеріалах також сказано, що Matchroom зв’язався з Полом через його агента, щоб відкликати коментарі, але він, очевидно, відмовився це зробити. Це призвело до подання позову.

Хірн звернувся до окружного суду США Південного округу Нью-Йорка, оскільки бій Тейлор-Серрано відбувся там, у Медісон Сквер Гарден, а американський підрозділ Matchroom розташований у цьому окрузі.

Джейк Пол запустив нову систему онлайн-ставок 

Позов проти Пола був поданий лише через кілька тижнів після того, як він і засновник Simplebet Джоуї Леві запустили Betr, який планує стати першим у США оператором спортивних ставок онлайн, зосередженим виключно на мікробеттингу або ставках у грі.

Betr — це підприємство вартістю 50 мільйонів доларів США з кількома відомими інвесторами, включаючи спортивних зірок Езекіеля Елліотта, Річарда Шермана, Деза Брайанта та ДеШона Джексона. Один із способів залучення клієнтів для букмекерської контори — це використання статусу Пола як зірки соціальних медіа та створення оригінального контенту, який стає популярним медіа-сайтом для молодих любителів спорту. Сам Пол навіть хоче вести шоу на платформі Betr.

Невідомо, який вплив може мати позов Хірна проти Пола на здатність Betr отримати ліцензію в Огайо чи інших штатах.