ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Джошуа чекають на повернення Усика у великий спорт, бо хочуть реваншу

ГоловнеУ Джошуа чекають на повернення Усика у великий спорт, бо хочуть реваншу

Промоутер Ентоні Джошуа Едді Хірн заявив американському talkSPORTе.com, що не впевнений щодо статусу матчу-реваншу Ей Джея з Олександром Усиком.

Усик за контрактом зобов’язаний провести другий бій з Ей Джей, якого він позбавив титулів чемпіонів світу за версіями WBA, IBF та WBO у важкій вазі торік.

Однак, коли Росія вторглася в Україну, чемпіон у важкій вазі повернувся на батьківщину і приєднався до своїх місцевих сил територіальної оборони в Києві.

Наприкінці минулого тижня з’ясувалося, що Усику та його українському боксеру Василю Ломаченку запропонували виїхати з країни і тренуватися для наступних поєдинків.

У результаті Хірн висловив переконання, що матч-реванш з Джошуа відбудеться, але Ломаченко з тих пір відмовився від можливості покинути Україну, що спонукало британського промоутера переглянути свою позицію.

Ентоні Джошуа та Едді Хірн

Відповідаючи на запитання, чи є у нього ще якась ясність щодо цього, Хірн відповів: «Ні. Думаю, Алекс Красюк [промоутер Усика] сказав, що ми наздоженемо сьогодні. Але я думав вчора чи напередодні, що Усик справді візьме бій – це була атмосфера, яку я знову відчув. Та тепер, коли Василь Ломаченко [вирішує залишитися в Україні], я думаю, що це збільшує ймовірність того, що він цього не зробить.

Але все, що ми хочемо сказати, це: «Ми дамо вам час, це не проблема, але ми хочемо бою між ними». Тож це те, що ми повинні вирішити».

Хірн додав, що «Єдиний бій, якого зараз хоче Ей Джей, — це Олександр Усик».

Джошуа і Хірн розглядають можливий проміжний бій, але Ей Джей не хоче легкого суперника.

«Усик в Україні, але, очевидно, це дуже особиста, емоційна ситуація для них, і бокс у цьому відношенні йде на другий план. Бокс у цій ситуації, яку ви можете собі уявити, насправді не в центрі його уваги, і є багато речей, які слід розглянути з точки зору логістики. Йому потрібно зібрати тренувальний табір, тренуватися, тому дійсно зараз йому варто покинути країну», вважає Хірн.

Олександр Усик (в центрі) та Олексій Гончарук, екс-прем‘єр-міністр України праворуч

«Єдине, з чим ми не погодимося, — це припинення бою, тому що є не так багато шансів битися за титул чемпіона світу у важкій вазі, а Ей Джей цього дуже хоче».

Відповідаючи на запитання, з ким може зіткнутися Джошуа в потенційному проміжному бою, Хірн додав: «Я думаю, що з точки зору того, що потрібен шульга – що було б чудовою підготовкою до бою з Усиком – є Луїс Ортіс і Отто Валлін».