ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Картки російської платіжної системи “Мир» вже не працюють в Apple Pay

АналітикаКартки російської платіжної системи “Мир» вже не працюють в Apple Pay

Apple заборонила додавати карти російської платіжної системи “Мир” до сервісу Apple Pay. Використовувати вже додані карти поки що можна.

Редакція російського ігрового порталу та розробника ігор iXBT.com спробувала виконати цю операцію і також зіткнулася з проблемою.

Американська компанія Apple заборонила використовувати карти «Мир» у своїй платіжній системі Apple Pay, що підтверджують одразу кілька джерел.

До цього моменту карти «Мир» додавалися без проблем, а з сьогодні це стало неможливо. Як повіломляє iXBT.com, вони спробували виконати цю операцію і також зіткнулися з проблемою.

Минулого тижня, як повідомляють у прес-службі російської платіжної системи «Мир», ці карти підключалися до сервісів безконтактної оплати Mir Pay, SberPay, Apple Pay та Samsung Pay у штатному режимі.

Раніше команія Apple повідомила, що через підтримку російської інтервенції в Україні, а також через проблеми із транзакціями із платіжною системою «Мир» – відомляється підтримувати картки багатьрх російських банків, врешті-решт сама заборонила додавати ці картки до Wallet.

У той же час використання вже доданих карток поки що можливо, в чому вдалося переконатися, заплативши через Apple Pay карткою «Мир» на MacBook.