ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Apple приглядається до купівлі видавця ігор The Battlefield

АналітикаApple приглядається до купівлі видавця ігор The Battlefield

Видавець відеоігор Electronic Arts (EA) активно шукає потенційного покупця або об’єднання. Як інформує видання 9to5Mac, Apple веде переговори з компанією про викуп EA. Інші, хто замислився про це також – Disney і Amazon.

Фірма з Редвуд-Сіті опублікувала такі хіти, як The Battlefield, Apex Legends, Madden і The Sims. Ідея викупу або злиття виникла після того, як Microsoft придбала Activision Blizzard за $68 млрд на початку цього року. Невдовзі після цього Sony придбала Bungie, студію, яка стоїть за Destiny, за $3,6 млрд. EA в ідеалі хотіла б злиття, щоб Ендрю Вілсон міг залишитися генеральним директором об’єднаної компанії.

Коріння EA насправді сягають Apple. Ще в 1982 тодішній директор Apple зі стратегії та маркетингу Тріп Хокінс покинув компанію, щоб заснувати EA. Однак викуп не був би першим підприємством Apple в іграх. Компанія з Купертіно представила свій ігровий сервіс Apple Arcade ще у 2019. Через Apple Arcade користувачі можуть грати в ігри без реклами на своїх пристроях iOS, macOS і tvOS.

Прес-секретар EA Джон Резебург заявив, що компанія не буде коментувати будь-які «чутки та спекуляції, пов’язані з M&A». Резебург додав: «Ми пишаємося тим, що працюємо з позиції сили та зростання, маючи портфоліо дивовижних ігор, створених на основі потужної IP-адреси, створених неймовірно талановитими командами, і мережу з понад півмільярда гравців. Попереду ми бачимо дуже світле майбутнє».

Apple не коментувала потенційну угоду з Electronic Arts.


«Мені важко уявити, як би виглядала угода між EA та Apple. Пак згадує, що ідеальним кандидатом EA на злиття був Disney, оскільки в березні він звернувся в пошуках «більш значущих відносин». Однак розважальна компанія не продовжила ці розмови, ймовірно, тому, що вона зосереджена на створенні своєї бази передплатників Disney+. Крім того, може статися потенційне злиття ESPN, оскільки Disney володіє спортивною мережею.

EA, схоже, поспішає завершити угоду, тому, ймовірно, ми почуємо більше незабаром. Проте, я б уявляв, що відносини між Apple і EA наразі – це лише «розмови», коментують у 9to5Mac.