ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Британії вважають: Джошуа зробив висновки з бою з Усиком

НовиниУ Британії вважають: Джошуа зробив висновки з бою з Усиком

Екс-чемпіон світу у двох вагових категоріях Девід Хей вважає, що Ентоні Джошуа навчився на своїх помилках у першому бою з Олександром Усиком і зможе вийти на перше місце в матчі-реванші.

Джошуа піддали жорсткій критиці після бою з Усиком у вересні минулого року через його стратегію, де він намагався перевершити одного з найкращих боксерів світу.

Усик скористався перевагою і систематично «бив» AJ протягом 12 раундів, з комфортом перемігши на суддівських картках, щоб стати єдиним чемпіоном світу за версіями WBO, WBA та IBF у важкій вазі.

На щастя для Джошуа, у нього була умова про матч-реванш, і бій має відбутися після того, як Усик, який повернувся додому, після того, як захищав Україну від російського вторгнення, оголосив, що буде готуватися до Джошуа.

Це означає, що у Джошуа є шанс на реванш, і Девід Хей вважає, що британець взяв достатньо з першого бою, щоб вийти переможцем у другому раунді.

«Я дійсно вірив у перший раз, що Ентоні Джошуа збирається перемогти Усика, – Хей розповів виданню talkSPORT. – Я просто думав, що фізично він був занадто великим, надто імпозантним».

Екс-чемпіон світу у двох вазі Девід Хей вважає, що Ентоні Джошуа навчився на своїх помилках у першому бою з Олександром Усиком і вийде на перше місце в матчі-реванші.

Джошуа піддався жорсткій критиці після бою з Усиком у вересні минулого року через його план гри, який намагався перевершити одного з найкращих.

Усик скористався перевагою і систематично зривав AJ протягом 12 раундів, з комфортом перемігши на суддівських картках, щоб стати єдиним чемпіоном світу за версіями WBO, WBA та IBF у важкій вазі.

На щастя для Джошуа, у нього була умова про матч-реванш, і бій триває після того, як Усик, який повернувся додому, щоб захищати Україну від російського вторгнення, оголосив, що залишив готуватися до Джошуа.

Це означає, що у Джошуа є шанс на реванш, і Девід Хей вважає, що він візьме достатньо з першого бою, щоб вийти переможцем у другому раунді.

«Я дійсно вірив у перший раз, що Ентоні Джошуа збирається перемогти Усика». Хей розповів talkSPORT. «Я просто думав, що він був занадто великим, надто імпозантним, ударив надто сильно, і коли вони зійшлися близько, він міг би просто розіграти його.

Але він зробив повну протилежність усьому цьому, що, на мою думку, йому потрібно було зробити, щоб перемогти. Цього разу, після того як Ентоні Джошуа переглянув бій, я думаю, що він знає, що зробив не так.

Я думаю, що він зробить те, що повинен був зробити в першому бою, і це буде правильним кроком, він доведе правила до межі, аж до попередження рефері за порушення деяких правил, і зробить деякі внутрішні удари.

Отже, йому справді потрібно проникнути всередину бою і розібратися з набагато меншою людиною, і я думаю, що якщо він це зробить, то в спортивному плані він переможе, але це залежить лише від того, чи готовий він піти в зону бою і зруйнувати суперника.

Якщо це так, то він виграє, але якщо він знову зробить те саме і спробує провести далекий боксерський поєдинок, він програє, але я не думаю, що він зробить ту саму помилку двічі», коментує Девід Хей.

Дата і місце проведення матчу-реваншу ще не підтверджені, хоча з’явилися повідомлення, що він може відбутися в липні на Близькому Сході. Промоутер Джошуа Едді Хірн сказав, що хотів би Лондон, але визнає, що мова йде про гроші.

«Ми хотіли б провести бій у Лондоні, але ми також цінуємо, що в інших місцях є набагато більше грошей на бій».