ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Букмекер з Брянська викупив ринок у екс-віце-губернатора у Петербурзі

АналітикаБукмекер з Брянська викупив ринок у екс-віце-губернатора у Петербурзі

Будівля ринку в Купчино (один з районів другого найбільшого міста рф), що належала колишньому віце-губернатору Санкт-Петербурга Роману Філімонову, купило онлайн-казино «1xСтавка», бенефіціаром якої є уродженець Брянська мільйонер Роман Семіохін.

Новий власник планує здавати цей об’єкт в оренду, повідомляє «Діловий Петербург» із посиланням на дані з виписки Росреєстру.

ТОВ “Букмекер Паб” наприкінці минулого місяця стало власником комплексу будівель на вулиці Бухарестській у Петербурзі.

Це критий ринок зі вбудованою автостоянкою та автомийкою загальною площею близько 6 тисяч квадратних метрів. Будівлю звели у 2019 та практично не експлуатували за призначенням, виставивши на продаж у 2020-му.

На торгах його початкова вартість становила 390 мільйонів рублів (близько 130,5 млн грн). У результаті лот продали без аукціону – через пряму угоду, але за якою кінцевою вартістю невідомо. Брокери припускають, що йдеться про 350-370 мільйонів рублів, пише newsbryansk.

Як повідомляє «Контур.Фокус», ТОВ «Букмекер Паб» зареєстровано у Брянську у 2009. Товариство з червня поточного року належить АТ «Конструктор», раніше власниками значилися кіпрська «Ерліч Лімітед» і Дмитро Казорін – земляк Семіохіна і передбачуваний співзасновник забороненої в РФ букмекерської контори.