ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Порностар Саша Ґрей стане персонажем гри Cyberpunk 2077

НовиниПорностар Саша Ґрей стане персонажем гри Cyberpunk 2077

Щоправда, з’явиться вона в певному аддоні.

Cyberpunk 2077 додасть собі зірковості. Компанію Кіану Рівзу та Хідео Коджімі невдовзі складе Саша Ґрей — відома стрімерка, яка зажила собі слави еротичними відео. Вона виконає роль Еш, ведучої радіостанції Growl FM, що з’явиться в доповненні Phantom Liberty. Утім, поки невідомо, обмежиться участь стрімерки лише голосом, чи міс Ґрей подарує Еш і свою зовнішність (звісно, лише якщо з Еш будуть пов’язані якісь квести).

І як уже можна побачити з наведеного вище твіта, розробники не просто так називають Growl FM “суспільною радіостанцією” — там буде винятково музика, створена й надіслана гравцями. CDPR оголосили конкурс на створення пісень та інструментальних композицій від спільноти, який триватиме до 30 листопада, пише playua.net. 

До участі в конкурсі допускаються лише оригінальні роботи (жодних кавер-версій або використання чужих семплів) тривалістю в 2-3 хвилини. Пісню українською, на жаль, надіслати не вийде — вокал має бути лише англійською, іспанською, японською або китайською. Утім, що приємно, жанр композиції не має жодного значення.