ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У NAVI в основному складі з DOTA2 лишився тільки один росіянин

Без категоріїУ NAVI в основному складі з DOTA2 лишився тільки один росіянин

Українська кіберспортивна організація Natus Vincere повідомила, що у складі з Dota 2 залишилося 4 учасники. Керівництво NAVI вирішило попрощатися з росіянином та уродженцем Новосибірська Олексієм “Solo” Березіним, одразу після провалу команди на The International 2022 Last Chance Qualifier. 

«Якщо вірити чуткам, то у Березіна давно був конфлікт з іншими учасниками колективу, через його авторитарний стиль управління. За словами представників організації, рішення було ухвалено для поліпшення результатів команди у наступному сезоні», – пише сайт ігрових новин playua.net.

«Ми дякуємо Solo за професіоналізм і внесок у розвиток клубного напрямку Dota 2 і бажаємо йому успіхів у наступному сезоні. Про подальші зміни в складі ми повідомимо пізніше, стежте за новинами!», – йдеться у офіційній заяві Natus Vincere. 

Олексій “Solo” Березін приєднався до Natus Vincere 2 вересня минулого року, тим самим замінивши SoNNeikO на позиції капітана. Під керівництвом Олексія, NAVI посіли 5/6 місце у другому сезоні DPC Західної Європи, але вже у наступному змогли завоювати срібло, чим забезпечили собі місце на PGL Major Arlington 2022. Однак на самому мажорі, “Народжені Перемагати” не пройшли навіть до стадії плей-оф.

На омріяний The International 2022, команда могла потрапити лише через регіональні відбори, але зайняла третє місце, відправившись у Last Chance Qualifier. У стадії “Останнього шансу” українська команда виграла групу A, але вже у плей-офф спочатку поступилась T1, а пізніше Xtreme Gaming і залишилася за бортом головної події року.

Теперішній склад NAVI з Dota 2:

Володимир «No[o]ne» Міненко

Владислав «laise» Лайс

Алік «V-Tune» Воробєй

Георгій «swedenstrong» Зайналабідов. 

Щоправда, Георгій Зайналабідов теж з рф, але, у зв‘язку з релокейтом команди до Сербії та позицією гравця щодо війни в Україні – він вже не позиціонує себе як громадянина росії. Про що також зазначено у складі гравців. 

Окрім того, саме він вважається за підсумками матчу NAVI – Vici в стадії Last Chance The International 2022. Він отримав 3 бали за оцінками порталу cybersport.ru. Тож, ймовірно, що чинний склад NAVI по DOTA2 ще не остаточний і може зазнати змін.