ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Світові стандарти відповідальної гри

НовиниСвітові стандарти відповідальної гри

Кажуть, від пристрасті до залежності один крок. Навіть якщо мова йде про людські стосунки, почуття. Скільки відомо історій про любовну залежність партнерів, фатум тощо. Однак, сильні емоції можливі й у інших сферах людського життя. Як бути, коли прагнення азарту та адреналіну, присмак великої гри переростають у справжню лудоманію (ігрова залежність)? 

 

Вчені давно сушать голови над тим, як вчасно розпізнати схильність до ігроманії й тих людей, які до неї схильні. Тим паче, що за статистикою, адиктивна поведінка (нав’язлива потреба вчиняти якусь певну дію) притаманна приблизно 5% населення планети.

Тож, найсучасніша ігрова платформа Vbet разом з науковцями розробила і активно запроваджує стандарти Політики відповідальної гри та профілактику лудоманії в нашій країні. Давайте з’ясуємо що це.

1. Захист гравців базується на забороні участі в іграх неповнолітніх осіб та конфіденційності. Мається на увазі перевірка персональних даних та платежів.

У світі діє негласне правило: поважні казино не мають справ з клієнтами з ігровою залежністю. Навпаки, таким людям надаються контакти організацій, психологів, де вони можуть отримати професійну консультацію та допомогу.

2. У чому саме полягає політика відповідальної гри? У ретельному аналізі трафіку гравця з повним збереженням конфіденційності. Тобто, як гравець використовує сайт закладу, його клікбейт, частотність, обрані рубрики, тривалість перебування тощо. Ці дані не ідентифікують людину, але це допомагає виявляти можливі ризики.

Тому, клієнти, які мають труднощі в оцінці ризиків, або ті хто страждає ігровою залежністю, не можуть в повній мірі користуватися асортиментом ігрової продукції та сприймати це як розвагу. В такому випадку, оператор Vbet несе відповідальність за таких користувачів, попереджує їх про можливі ризики та блокує доступ до своїх продуктів, пише спільнота ІКАР у фейсбуці.

3. Як додатковий запобіжник, оператор Vbet також має опцію самовиключення гравців, таймауту та контролю дійсності, щоб допомогти клієнтам керувати своєю грою.

Якщо опція самовиключення застосована, то клієнти не можуть отримати доступ до своїх акаунтів до закінчення періоду самовиключення.

Важливо, що гравці не втрачають внесені кошти. Під час самовиключення будь-які відкриті ставки залишаться, а будь-які виграші будуть виплачені, і будь-який баланс на акаунті буде повернений.

4. Граючи відповідально, клієнти можуть застосувати Контроль дійсності до своїх акаунтів на періоди у 10 хвилин, 20 хвилин, 30 хвилин, 1 годину, 2 години, 4 години, 6 годин та 8 годин. Клієнти можуть застосувати ці ліміти самостійно через свої акаунти або повідомивши службу підтримки.

5. Якщо клієнти бажають назавжди закрити свої акаунти через проблемну гру, достатньо лише повідомити службу підтримки. Але, після завершення цієї процедури клієнти не зможуть відкрити свій акаунт за жодних обставин.

Також гравці Vbet можуть застосувати таймаут до своїх акаунтів на період часу у 24 години, один тиждень, один місяць або два місяці.

Безпечна гра – це відповідальність обох сторін: оператора та гравця, поваги один до одного й усвідомлення своїх вчинків та їх наслідків . Тож, варто знати і пам’ятати симптоми, які можуть призвести до ігрової залежності. 

При наявності щонайменше 5 таких сигналів – варто звернутися по допомогу до фахівця і припинити брати участь в ігрових пропозиціях:

  1. Гравець глибоко занурюється в азартні ігри і, здається, не може думати ні про що інше.
  2. З часом збільшується сума кожної ставки.
  3. Невдалі спроби контролювати гру, або взагалі кинути грати.
  4. Обмежуючи свою гру, гравець роздратовується та розчаровується.
  5. Гра для гравця – це спосіб втечі від проблем або дискомфорту.
  6. Гравець намагається повернути втрачену суму (відігратися).
  7. Гравець обманює себе та/або інших щодо своєї ігрової поведінки.
  8. Вчиняє нелегальні дії.
  9. Погіршує, порушує або розриває відносини з родиною та колегами.
  10. Позичає в борг для участі у грі.