ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Нова прем‘єрка Британії спочатку займеться інфляцією, а не азартом

НовиниНова прем‘єрка Британії спочатку займеться інфляцією, а не азартом

У Великій Британії новий прем’єр-міністр, але реформа азартних ігор буде нелегкою.

У верхівці уряду відбулася зміна варти. Після відставки Бориса Джонсона в липні Ліз Трасс займає посаду прем’єр-міністра. Але до реформи грального бізнесу ще далеко.

Трасс випередила колишнього британського міністра фінансів Ріші Сунака і посіла перше місце в уряді. Правляча Консервативна партія була дещо розділена, віддавши їй 81 326 голосів проти 60 399 голосів Сунака.

Нова прем’єр-міністерка знає, що у неї багато роботи, і вже заявила, що збирається розпочати реформування країни. Це включає оновлені закони про азартні ігри. Але не раніше, ніж вона звернеться до інших питань.

Реформа азартних ігор не є пріоритетом

Логічно, щоб споживачі грали в азартні ігри, вони повинні мати гроші. Зараз економічна ситуація у країні не сприяє дискреційним витратам. Інфляція, яка перевищить 18%, є реальністю, і Трасс хоче спочатку взяти це під контроль.

Вартість життя у Великій Британії значно зросла, створюючи тиск на більшу частину населення. Крім того, ціни на енергоносії зростають і можуть зрости ще більше. Хоча країна не імпортує газ з рф, рішення останньої закрити газопровід Nord Stream до Європи може вплинути на ціни всюди.

«Я виступлю із сміливим планом зниження податків і розвитку нашої економіки. Я впораюся з енергетичною кризою, маючи справу з рахунками людей за електроенергію, а також вирішуючи довгострокові проблеми, які ми маємо з енергопостачанням», – заявила прем’єр-міністерка Британії Ліз Трасс, пише casino.org.

У результаті всього, що відбувається, перегляд реформ щодо грального бізнесу малоймовірний. Багато аналітиків вважають, що Трасс, яка є колишнім міністром закордонних справ Великої Британії, не збирається витрачати час на питання, яке може ще більше скоротити таку галузь, як азартні ігри, і податкові надходження.

Крім того, також є ознаки того, що Трасс більш поблажливий до нагляду за азартними іграми. У той же час вона не хоче віддавати надто великий контроль місцевим органам влади.

Нова урядова біла книга щодо азартних ігор мала надійти цього місяця. Однак зараз, схоже, настають нові затримки, оскільки Трасс намагається навести порядок у домі. Цілком можливо, що біла книга опиниться у смітнику на користь зовсім іншого набору правил.

UKGC сповільнюється

Комісія з азартних ігор Великобританії (UKGC) також не просувається з деякими запланованими реформами. 2 вересня компанія оголосила, що не вводитиме вимогу про те, щоб оператори припинили рекламу для споживачів, які ризикують отримати шкоду від азартних ігор.

Регулятор не запровадить керівництво до наступного лютого, якщо він взагалі його запровадить. Тепер UKGC хоче провести консультації з галуззю, які також будуть зосереджені на бонусних пропозиціях та інших взаємодіях із споживачами.

Однак він продовжує реформи в деяких аспектах. Починаючи з цього місяця, оператори повинні будуть посилити ідентифікацію потенційної шкоди від азартних ігор. Їм також доведеться розробити автоматизовані системи для сприяння цьому процесу.

За даними UKGC, консультації з інших тем розпочнуться цього місяця і триватимуть близько шести тижнів. Тоді він сподівається опублікувати результати десь у грудні.

Цього місяця двоє нинішніх членів правління UKGC поновлять свої посади. Джон Бейлі та Кетрін Седдон збираються продовжити до 10 квітня 2024 року.