ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Найбільший джекпот планети впевнено рухається до мільярда, це п’ятий за величиною приз у лотереї Powerball

НовиниНайбільший джекпот планети впевнено рухається до мільярда, це п’ятий за величиною приз...

Джекпот розіграшу в середу 26 жовтня оцінюється в 700 мільйонів доларів, що є п’ятим за величиною виграшем у лотерейній грі. Powerball розпочався у квітні 1992.

Жоден білет не збігся з п’ятьма білими кульками і червоною під час розіграшу в понеділок 24 жовтня. Востаннє білет влучав у всі шість номерів 3 серпня, коли гравець із Пенсільванії виграв джекпот у розмірі 206,9 мільйона доларів.

Орієнтовний джекпот у розмірі 700 мільйонів доларів у розіграші, який запланований в середу, 26 жовтня, став результатом того, що 35 розіграшів пройшли без білетів, які успішно збіглися з усіма шістьма виграшними номерами. Незважаючи на безпрограшну серію, шанси на джекпот для кожного учасника залишаються вельми рідкісними — 292,2 мільйона.

Якщо білет зіграє джек-пот, щасливий(-і) переможець(-и) отримають одноразову готівкову опцію без вирахування податків у розмірі 335,7 мільйонів доларів. Разом із п’ятьма найбільшими джекпотами Powerball за всю історію, виграш у 700 мільйонів доларів став восьмим за величиною лотерейним джекпотом в історії Сполучених Штатів.

Інтерес до Powerball і Mega Millions значно зростає, коли джекпот піднімається до таких незбагненних висот. І коли більше гравців купують білети Powerball за 2 долари, розіграш покривається більшою кількістю комбінацій з шести чисел. Це трохи зменшує ймовірність того, що принаймні один білет потрапить у шість кульок, витягнутих із автоматів Powerball.

Розіграш у середу вже значно перевищив очікування продажів. Асоціація лотерей між штатами (MUSL), яка підтримує Powerball, спочатку прогнозувала, що 26 жовтня джекпот Powerball становитиме приблизно 680 мільйонів доларів. Через великі продажі представники MUSL збільшили прогнозовану винагороду до 700 мільйонів доларів, пише Casino.org.

Кожен білет має дев’ять способів виграти. У ніч на понеділок понад 1,2 мільйона учасників виграли приз.

Більшість — 675 217 виграшних білетів — просто зіставили червоний Powerball, щоб подвоїти свою ставку в 2 долари. Але 161 702 з цих білетів мали додатковий додаток Power Play на 1 долар, який збільшив їхній приз у чотири рази після того, як Power Play під час розіграшу виявився 4 рази.

Головним призом, виграним у понеділок ввечері, був виграшний білет, проданий у Техасі, у якому збіглися всі п’ять білих кульок, щоб виграти 1 мільйон доларів. Інші відомі виграші включають 32 корінці, де збіглися і 4 білі кульки, і червона Powerball для виграшу в 50 тисяч доларів. Десять інших білетів також відповідали чотирьом білим кулькам і Powerball, але додатково придбали Power Play за 1 долар, щоб збільшити їхні виграші до 200 тисяч доларів кожен.

Цього року було виграно п’ять джекпотів Powerball.

Дата розіграшу 2022 — Виграний джекпот — Переможці

5 січня — $632,6 млн — 2 (Каліфорнія, Вісконсін)

14 лютого — $185,3 млн — 1 (Коннектикут)

27 квітня — $473,1 млн — 1 (Арізона)

29 червня — $366,7 млн ​​— 1 (Вермонт)

3 серпня — $206,9 млн — 1 (Пенсільванія)

Топ-10 лотерейних джекпотів

Поточний джекпот Powerball вже зміцнив свою позицію в топ-10 списку лотерейних джекпотів в історії США. Найбагатший приз у лотерею був виграний у січні 2016, коли троє переможців у Каліфорнії, Флориді та Теннессі розділили джекпот Powerball у розмірі понад 1,586 мільярда доларів.

Найбільший одноразовий виграш в історії лотерей США був отриманий через Mega Millions у жовтні 2018, коли гравець із Південної Кароліни став єдиним переможцем джекпоту в розмірі 1,537 мільярда доларів.

Джекпот Powerball у середу становить 700 мільйонів доларів, але це ще менше ніж половина шляху до того, щоб стати найбільшим лотерейним призом, який будь-коли вигравав у США.