ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Powerball таки здалася: рекордний джекпот у майже $700 млн розіграно

НовиниPowerball таки здалася: рекордний джекпот у майже $700 млн розіграно

Національна американська лотерея Powerball трималася 40 розіграшів без великого переможця, усе змінив єдиний квиток, проданий у Каліфорнії, який збігався з усіма шістьма номерами і збагатив свого власника на майже $700 млн.

 

 

4 жовтня стався переможний раунд – виграшна комбінація склала 12, 22, 54, 66 та 69 та число Powerball – 15, пише Associated Press.

 

Завдяки майже чотирьом безрезультативним місяцям – джекпот Powerball сягнув $699,8 млн, що зробило його сьомим за величиною в історії лотереї США. Головний приз гри був непорушним з 5 червня.

 

За даними Каліфорнійської лотереї, виграшний квиток був проданий у продуктовому магазині в містечку Морро-Бей, розташованому уздовж центрального узбережжя штату. Переможець зможе вибирати між варіантом ануїтету, який виплачується протягом 29 років, або варіантом готівки у розмірі 496 мільйонів доларів. Обидва варіанти винагороди обкладаються значними податками.

 

Представники лотереї не дізнаються про особу власника квитка, який виграв, доки той не заповнить форму для отримання виграшу.

 

Але каліфорнійський квиточок був не єдиним щасливим, також в рамках лотереї продали п’ять квитків, що виграли по $1 млн: по два у Массачусетсі та по одному у Вірджинії, Флориді та Арізоні.

 

41 -й розіграш встановив рекорд, перевершивши попередній найдовший період з 36 раундів, які закінчилися у січні 2021 року. Чим довше гра триватиме без переможця головного призу, тим більше зростатиме джекпот.