ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Подія гемблінг-індустрії жовтня – SBC Summit CIS у столиці

НовиниПодія гемблінг-індустрії жовтня – SBC Summit CIS у столиці

13-14 жовтня в КВЦ «Парковий» відбудеться SBC Summit CIS, ключова подія індустрії азартних ігор і беттінга в регіоні. Вперше британські організатори вибрали майданчиком для проведення заходу Київ, оскільки саме український ринок привертає увагу найбільших гравців беттінг-індустрії в Європі. У заході візьмуть участь європейські галузеві експерти, а також представники найбільших компаній. У Києві міжнародний саміт відбудеться за підтримки бренду Parimatch і Sports Media Holding, пише “Інтерфакс-Україна”.

 

Расмус Соймарк, генеральний директор і засновник SBC:

«Ми раді провести захід в регіоні, в якому для галузі існує безліч потенційних можливостей для розвитку. SBC радий продовжити співпрацю з Sports Media Holding, який є ключовим гравцем в регіоні, і ми віримо, що їхнє глибоке розуміння особливостей ринку стане запорукою успіху SBC Summit CIS. Ми також вдячні Parimatch, одному з найбільших міжнародних брендів в сфері грального бізнесу, за організаційну підтримку та проведення саміту на українському ринку».

 

Однією з ключових тем саміту стане оцінка потенціалу України в контексті легалізації азартних ігор через рік, і підвищеного інтересу як з боку регіональних, так і міжнародних операторів. Також експерти поглибляться в питання впливу регуляторних змін на можливості операторів і провайдерів азартних ігор, а також перспективу розвитку в Україні найбільшого гемблінгового хаба Східної Європи і СНД, і його значення для економіки країни.

 

Наталія Гілевич, СЕО Parimatch Ukraine:

 

«Відновлення активності на українському ринку азартних ігор є важливою частиною стратегії Parimatch. Разом з цим ми дуже натхнені, наскільки потенціал індустрії гемблінга можна використовувати для залучення інвестицій в країну і створення нових робочих місць у сфері високих технологій. Тому ми раді підтримати проведення SBC Summit CIS в Києві та зібрати разом провідних європейських експертів з грального бізнесу, сфери технологій та професійного спорту, щоб поділитися думками та обмінятися ідеями про можливості, які відкриває легалізація грального ринку».

 

Крім офлайн-заходу буде доступна онлайн-трансляція. Протягом двох днів саміту також триватиме виставка з новітніми галузевими інноваціями від провідних міжнародних провайдерів гемблінг-індустрії.