ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Мінцифри похвалилася успіхами українського кібервійська: атакують по парі сотень російських сайтів щотижня

НовиниМінцифри похвалилася успіхами українського кібервійська: атакують по парі сотень російських сайтів щотижня

Сторінка українського міністерства виклала результати роботи вітчизняних айтішників щодо протидії російському вторгненню і на кіберфронті.

Українські ІТ-фахівці успішно здійснюють атаки на російські системи електронної звітності, тендерні майданчики, державне стратегічне підприємство “Сєвєрсталь” тощо. ІТ-армія атакувала понад 190 ресурсів за тиждень!

І все це у період з 25 квітня до 1 травня. Тож, під пильне око українських хакерів потрапили:

Системи подачі електронної звітності. Минулого тижня атаки на ресурси 1С та інші системи були настільки вдалими, що їх продовжили і цього тижня. “Кібератака сягнула таких масштабів, що у рф вирішили скасувати штрафи за те, що росіяни не подають звітність вчасно“, – пишуть у Мінцифрі.

  • Тендерні майданчики. Було паралізовано роботу десятків майданчиків, що призвело до зриву закупок.
  • Сєвєрсталь. Через масивну атаку російській компанії довелося заховати свої ресурси від світу за геоблоком.
  • Онлайн-сервіси замовлення їжі. Росіянам вже традиційно, через кібератаки, у вихідні дні було складно замовити їжу онлайн.

“Попереду новий тиждень протистоянь. Долучайтеся до соцмереж Мінцифри, щоб бути в курсі боротьби з ворогом на цифровому фронті”, – пропонують у цифровому відомстві.

Додамо, що вітчизняна азарт-тех компанія Favbet практично від самого початку вторгнення також на постійній основі займається кібератаками на російські ресурси. DDOS-атаку вдалося здійснити на майже 1200 сайтів ворога.