ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Костилєв з NaVi потрапив до рейтингу Forbes

НовиниКостилєв з NaVi потрапив до рейтингу Forbes

Зірка українського кіберспорту та капітан команди NaVi CS:GO киянин Олександр Костилєв потрапив до європейського рейтингу часопису Forbes “30 до 30” у категорії “Спорт та ігри”. Разом з ним до категорії потрапили футболісти Кіліан Мбаппе та Мохаммед Салах, параолімпієць з Чернігівщини Дмитром Суярко та інші.

Окрім Олександра, у рейтингу є такі представники кіберспорту, як учасниця G2 Esports Мікаела mimi Лінтруп, а також співвласник Team Vitality Фаб’єн Neo Девід.

Олександр «s1mple» Костилєв вважається одним з найкращих гравців в історії «Counter Strike: Global Offensive», його назвали найкращим гравцем світу за версією провідного кіберспортивного сайту HLTV у 2018 та 2021 роках, а друге місце — у 2019 та у 2020. Окрім того, Олександр був відвертим під час триваючого російського вторгнення, включаючи хвилюючу промову за мир зі сцени на турнірі Intel Extreme Masters цьогоріч у лютому.

Також Олександр Костилєв є одним з найуспішніших та найбільш високооплачуваних кіберспортсменів Європи. Як його ранкує Esportearnings, українець із заробітками у понад 1,5 млн доларів посідає 60-ту сходинку в переліку найдорожчих кіберспортсменів світу.

Найближчим часом спортсмен зможе збільшити свої гонорари. Навесні стартує турнір PGL Major Antwerp 2022, що пройде з 9 по 23 травня. Народжені Перемагати почнуть виступ із Legends Stage. Призовий фонд чемпіонату становитиме $1 000 000.