ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Favbet запустили трансляцію єдиного українського ефірного мовлення

ГоловнеУ Favbet запустили трансляцію єдиного українського ефірного мовлення

Часи нині такі, що навіть модні глянці пишуть не про сумочки та луки, а про те, хто та як допомагає Батьківщині. Навіть якщо мова йде про індустрію азарту.

Заповзяття та запал, з яким Favbet узялися воювати на кіберфронті України вже викликали фурор у багатьох українських медіа. Vogue.ua теж не зміг пройти повз і включив компанію по переліку найактивніших кібервійськових у відповідному матеріалі.

З першого дня війни Favbet активно підтримує нашу Батьківщину усіма можливими способами. Маючи великий штат висококваліфікованих ІТ-фахівців, компанія створює програмне забезпечення, яке допомагає країні в різних аспектах війни — від блокування пропагандистських ресурсів РФ до застосунків, що допомагають ЗСУ ефективніше виконувати бойові завдання. 

Також серед своїх працівників компанія організувала так зване кібервійсько, яке день і ніч завдає ударів по IT-системах ворога. Головна ціль – зупинити злочинну пропаганду та розповісти громадянам Росії про реальний перебіг подій. Крім кібервійськ, кожен працівник компанії захищає Україну так, як він може. Хтось перебуває у складі ЗСУ, інші записалися до тероборони чи волонтерських організацій. Компанія Favbet на своєму вебресурсі запустила трансляцію єдиного українського ефірного мовлення, щоб кожен українець мав змогу дістати доступ до правдивої інформації, навіть на тимчасово окупованих територіях. Окрім цього, частину депозитів компанії до закінчення воєнних дій регулярно перераховуватимуть до фонду “Повернися живим”.