ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

«Хороший хлопець», який виграв в лотерею $10 млн, вбив свою дівчину

Новини«Хороший хлопець», який виграв в лотерею $10 млн, вбив свою дівчину

У неофіційному клубі «постраждалих від прокляття лотереї» – поповнення. Переможця лотереї з Північної Кароліни засудили до довічного ув’язнення без можливості умовно-дострокового звільнення за вбивство своєї дівчини першого ступеня.

У серпні 2017 54-річний Майкл Тодд Хілл, працівник атомної електростанції з Леланда, округ Брунсвік, виграв 10 мільйонів доларів по білету Ultimate Millions, придбаному на АЗС.

Чоловік описав цей момент як «переламний для життя», коли він позував фотографам з великою чекою, а його дружина була поруч.

У липні 2020, в інший момент, який змінив життя, він вистрілив у потилицю подружці, 23-річній Кеонні Грем з Навасси, коли вона спала в номері готелю SureStay в Шалотті, округ Брунсвік.


Мотив ревнощів

Прокурори стверджують, що Хілл ревнував до того, що Грем, молодша за нього на 31 рік, писала повідомлення іншим чоловікам. Згідно з судовими документами, пара була у стосунках близько 18 місяців.

Тіло Грем було виявлено покоївкою близько 12:30 позаторік 20 липня. Це було приблизно в той самий час, коли її мати подала заяву про зникнення безвісти після того, як дівчина не з’явилася на роботу офіцером виправних робіт у виправній установі Пендера.

Згідно з протоколом розтину, Грем стискала монетку в лівій руці, а детективи знайшли неподалік сумку з білою порошкоподібною речовиною.

Прокурори стверджують, що записи камер спостереження в готелі показують, що Хілл був єдиною людиною, яка була в номері готелю разом із жертвою.

Наступного підозрюваного заарештували, а потім він зізнався у вбивстві. 27 травня цього року суд присяжних визнав його винним у вбивстві першого ступеня, пише Casino.org.

«Хороший хлопець»

У 2020 місцева філія телеканалу NBC розмовляла з Тіффані Вілсон, подругою сім’ї жертви.

«Я думаю, що це жахливо», — сказала вона. «Я маю на увазі, він щойно виграв у лотерею. Я чула, що він щойно одружився, а потім раз – і йде і вбиває молоду дівчину! Красиву дівчину! Я не розумію. Усі ці гроші, якими спокушаєш молоду дівчину піти в готель…» — коментує Вілсон. «Я не знаю, яка ситуація, але не варто було б бути з нею в готелі».

Телеканал також поспілкувався з працівниками на СТО, де Хілл купив свій лотерейний білет. Вони сказали, що він повернувся після своєї перемоги, щоб подарувати дівчині, яка продала йому білет, 2000 доларів, щоб подякувати їй.

Вони описували його як постійного клієнта, «хорошого хлопця». Вони ніколи б не подумали, що він може зробити щось подібне.