ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Іспанський пекар виграв в лотерею €131 млн

НовиниІспанський пекар виграв в лотерею €131 млн

Величезний виграш у лотерею, як нещодавній приз Mega Millions у розмірі 1,33 мільярда доларів, безсумнівно, змінює життя. Переможці по-різному ставляться до раптового прибутку, як-от іспанський пекар, який виграв 131 мільйон євро (133,3 мільйона доларів США) і… зник.

Для переможця EuroMillions спостерігати за змінами має інше значення. Замість того, щоб щоранку місити хліб, готуючись до продажів, він склав усе й пішов.

Він нікому не розповів про те, що сталося. Натомість пекар просто пішов геть, вимкнувши духовки та почав нове життя мультимільйонера.

Чоловік жив у маленькому містечку в іспанській провінції Севілья. У Піласі проживає 13 949 людей, і оскільки іспанці люблять хліб, раптовий від’їзд привернув увагу всіх.

Зрештою, пекар повернувся додому. Він був відсутнім лише кілька тижнів, перш ніж повернутись і відкрити всім свою таємницю. Замість приготування хліба він закрив магазин і вирішив присвятити свій час іншим справам.

Зокрема, це покупка квартир для інвестицій у нерухомість поруч. Крім того, як і більшість лотерейних переможців, він час від часу витрачає гроші на подорожі, щоб побачити ті частини світу, про які раніше міг лише мріяти.

Переможець EuroMillions не єдиний, хто з Іспанії. Нещодавно відома вулична жебрачка в Аліканте миттєво стала мільйонеркою, вигравши 1,27 мільйона євро (1,29 мільйона доларів США) в іспанській лотереї BonoLoto. Вона ледь не втратила шанс отримати приз після того, як спочатку подумалп, що її номери не випали, і майже викинула білет.

У різних областях діють різні правила щодо того, чи можуть переможці лотереї залишатися анонімними. Наприклад, переможець великої лотереї Mega Millions в Іллінойсі залишається прихованим. Однак інші країни вимагають оприлюднення переможців.

Але багато людей вважають за краще тримати своє ім’я подалі від уваги, щоб уникнути раптового нападу родичів, про існування яких вони навіть не підозрювали.

У Великій Британії переможці зазвичай з’являються перед камерами. З іншого боку, нещодавній переможець EuroMillions, який отримав 230 мільйонів євро (233,77 мільйона доларів США), не хотів ставати мішенню для громадськості.

Можливо, спочатку він уникав уваги, але переможець найбільшого призу EuroMillions ненавмисно перетворився на об’єкт шукачів-любителів, повідомляє Liverpool Echo.

У Формбі, маленького містечка поблизу Ліверпуля, почали ходити чутки, що щасливчиком був один із них. Співробітник Bargain Booze повідомив місцевим ЗМІ, що це тут продали виграшний білет.

Фактичний переможець, якщо вірити повідомленню, дізнався про новини та надіслав анонімного листа до магазину. Він стверджує, що живе в Шотландії, і сказав у листі: «Я не знаю, звідки ви взяли ідею, що білет Euromillions було куплено у вашому магазині. Я переможець і купив білет у Пейслі [у Шотландії]».

Лист був підписаний «J.U.» У результаті чимало людей намагаються з’ясувати, хто в Пейслі має ці ініціали і зараз веде новий багатомільйонний спосіб життя.