ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Хакери розмістили на сайті російського Держреєстру привітання до Дня Конституції

НовиниХакери розмістили на сайті російського Держреєстру привітання до Дня Конституції

Своєрідний подарунок до великого державного свята зробили кіберактивісти. Вони зламали російський сайт Держреєстру і залишили там привітання з Днем Конституції України. Від імені російських чиновників вони висловили готовність допомагати Україні у повоєнному відновленні та жаль через злочинне рішення керівництва рф про напад на український народ.

Російські пропагандисти інформацію про атаку підтвердили, але її подробиці прогнозовано вирішили “опустити”. Про це повідомляє “Обозреватель” із посиланням на “Україна 24”.

Хакери зламали сайт Держреєстру рф і привітали з Днем Конституції України. РосЗМІ зі свого боку підтвердили інформацію про атаку, але без подробиць“, – зазначено у повідомленні.

Видання розмістило скриншот із головної сторінки Держреєстру рфФ, зроблений до того, як доступ до сайту було закрито взагалі.

Там хакери неабияк познущалися над чиновниками і громадянами держави-агресора. У “привітанні з Днем Конституції України”, написаному начебто від імені співробітників Держреєстру, вони вклали засудження спроб “переписати або скасувати” головний для будь-якої держави Закон, назвавши ці спроби (на кшталт нещодавніх змін Конституції рф Путіним) “найтяжчим злочином, що має каратися за всією строгістю закону.

Також від імені “російських громадян” хакери висловили солідарність із народом України, який “бореться за незалежність і власний, Україно-орієнтований законодавчий фундамент”, а також зазначили, що росіяни начебто сподіваються на якомога швидше завершення розв’язаної Росією війни проти України.

І наостанок хакери добряче копнули російських чиновників та публічних осіб, які “готові допомагати у відновленні України усіма доступними засобами” та “висловлюють жаль через розв’язану керівництвом Росії війну”.