ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Британка, яка вкрала $55 тис на азартні ігри, поверне лише… 6 доларів

НовиниБританка, яка вкрала $55 тис на азартні ігри, поверне лише... 6 доларів

Вигадлива британська леді під приводом того, що вона страждає на рак яєчників, обманним шляхом привласнила донати від 700 людей. Згодом, акумульоване вона витратила на азартні ігри. Загалом, жінка привласнила близько 45 000 фунтів стерлінгів (55 000 доларів США), однак, таке шахрайство їй минеться практично задарма – адже їй доведеться повернути лише 5 фунтів стерлінгів (6,10 доларів США).

Ніколь Елкаббас вдавала, що хвора на рак яєчників, тож, обманом змусила сотні людей пожертвувати на її лікування та відновлення. Однак у 2020 це швидко викрили. Під час судового розгляду в Королівському суді в Кентербері прокурори звинуватили зловмисницю в привласненні близько 360 000 фунтів стерлінгів (439 596 доларів США), а, може, й більше.

За вчинені злочини 44-річна жінка отримала два роки позбавлення волі. Однак їй не доведеться турбуватися про відшкодування.

Ракове зростання

П’ять років тому Елькаббас, відома місцева комедіантка, яка кілька разів виступала на телебаченні, імітувала рак яєчників. Потім жінка звернулася з проханням в Інтернеті про пожертви на лікування. Вона опублікувала відео, на якому лежала на ліжку, яке, за її словами, було в лікарні в Іспанії.

Ніколь розповіла всім, хто дивиться відео, що перенесла три операції і шість сеансів хіміотерапії. У результаті їй терміново потрібні були гроші, щоб оплатити інноваційний препарат, над яким працювала іспанська фармацевтична компанія. За її словами, це був єдиний варіант. Але це також була велика брехня.

Єдина правда – це фото. Воно і справді з медичного центру, але після операції з видалення жовчного міхура Елкаббас, а геть не після онкохірургії.

Жінці вдалося зібрати близько 45 000 фунтів стерлінгів. Усе пожертвуване вона витратила на розкішні свята, азартні ігри, покупки, ресторани і навіть на VIP-люкс ложу, щоб подивитися матч на стадіоні Тоттенхем Хотспур.

Та це помітили. Жінку викрили через соцмережі. Її лікар виявив сторінку збору коштів і повідомив поліцію. «Іспанська» лікарня насправді була лікарнею Спенсера в Марґейті, Велика Британія, яку лікар легко впізнав.

Торік у лютому слідчі перевірили факт злочину та затримали аферистку.

Суддя визнав «хитрий і маніпулятивний» обман жінки «образливим для тих, хто повинен щиро й мужньо протистояти боротьбі з раком», повідомляє Daily Mail. Потім він засудив її до двох років і дев’яти місяців ув’язнення та зобов’язав її відшкодувати пожертвуване.

Немає виходу

У якийсь момент Елкаббас довелося повертати гроші своїм жертвам. Проте вона виявилася банкрутом. Після цього була розглянута судова справа, щоб визначити, як шахрайка могла б сплатити свій борг за рахунок своїх активів. Виявилося, що жінка на мілині. Однак їй все одно доведеться заплатити 5 фунтів стерлінгів як символічний жест.

Під час першого суду Елкаббас стверджувала, що вона невинна. Вона говорила, що думала, що справді хвора на рак. Однак це не пояснює її спробу вигадати іспанську лікарню та іспанського лікаря, якого не було.

Додаючи образу до травм, злочиниці нібито допомагала її мати, яка, можливо, не знала про те, що відбувається. Вона створила сторінку GoFundMe щодо раку своєї дочки, коли насправді пенсіонерка мала справу з раком яєчників. Однак немає жодної згадки про те, що Елкаббас використала частину власних донатів на підтримку матері.