ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Дружина Сталлоне подала на розлучення через розтрату майна?

НовиниДружина Сталлоне подала на розлучення через розтрату майна?

Судячи з усього, Сильвестр Сталлоне таки непогано приклався до сімейного бюджету, коли вже навіть економічні видання Америки взялися підраховувати скільки актор спустив на пси. Хоча сам чоловік заперечує «розтрату» подружнього майна у відповідь на заяву дружини Дженніфер Флавін про розлучення.

Дружина голлівудської зірки Сильвестра Сталлоне Дженніфер Флавін подала на розлучення в серпні, незабаром після того, як пара відзначила 25-річчя. Адвокати актора відповіли на звинувачення його дружини Дженніфер Флавін, заявивши, що він ніколи не був причетний до будь-яких дій, які призвели до розтрати сімейного майна, яким володіє пара.

Шлюбні негаразди Сильвестра Сталлоне та Дженніфер Флавін стали відомі незабаром після того, як цього року пара відсвяткувала 25-ту річницю весілля. Флавін подала на розлучення 19 серпня в окрузі Палм-Біч, штат Флорида, що стало шоком для шанувальників. Зірка фільмів «Роккі» заперечив звинувачення його дружини Флавін у приховуванні та розтраті сімейного майна, що призвело до економічного впливу на їхні сімейні бюджети.


Претензія на “виключне користування” особняком Палм-Біч

Як повідомляється, і Сталлоне, і Флавін вимагали «виключного користування» своєю власністю на березі моря особняком Палм-Біч, який Сталлоне купив за 35 мільйонів доларів у грудні 2020. Джеффрі Фішер, який є адвокатом Сталлоне, написав у судових документах, поданих у понеділок, у відповідь на звинувачення, висунуті Флавін, де він згадав, що Сталлоне не був залучений до жодних дій, які встановлюють навмисну ​​розтрату, виснаження та/або розтрату подружніх активів. Ця заява стала відповіддю на заяви Флавін, де стверджувалося, що, оскільки Сталлоне витрачав їхні сукупні статки з моменту оголошення про розлучення, вона повинна отримати більшу частину від їхнього розлучення.

У декларації було погоджено, що шлюб Сталлоне та Флавін «безповоротно розірваний». Сталлоне не заперечував проти бажання дружини відновити своє дівоче прізвище. Він також попросив, щоб вона подбала про свої юридичні рахунки.

Букмекери поступово приходять в ажіотаж, розмірковуючи із яким сценарієм розлучатимуться актор та відома модель.