ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Тайра після тримісячного полону взяла 3 нагороди в Орландо (США)

НовиниТайра після тримісячного полону взяла 3 нагороди в Орландо (США)

Наприкінці серпня відбулась церемонія закриття #WarriorGames 2022 в Орландо. Українська збірна здобула цілий врожай нагород різного гатунку – майже сотню, і це є рекордом для українців.

Але справжньою тріумфаторкою стала легендарна парамедикиня Юлія Паєвська aka Тайра, яка три місяці пробула у полоні і мала лише пару місяців на відновлення перед таким важливим стартом. Однак, їй все вдалося: Паєвська в Орландо здобула 2 золота і бронзу. Своїми думками та емоціями парамедикиня поділилася у Facebook:

«Наші надзвичайні хлопці та дівчата – збірна України (до складу якої я маю честь належати) на цьому всесвітньої відомому змаганні для поранених або травмованих вояків, за весь тиждень у запеклій боротьбі виборола більше 90 медалей різного гатунку, і це неймовірно крутий результат.

Я пишаюсь тим, що є в складі такої крутої команди.

Мені якимось дивом вдалося здобути дві золоті медалі – з плавання на 50 і 100 м вільний стиль, та бронзу з пауерліфтингу.

Безперечно це заслуга наших зіркових тренерів, вашої підтримки і надзвичайно потужної допомоги британців, канадців і американців, за що їм безмежна подяка! Також величезну роль зіграв #Мінвет

Я люблю один маловідомий вислів: “Перемога народжує перемогу”, і знаю що спортивні перемоги нашої команди нескорених підштовхнуть перемогу на фронті», – написала Тайра.

Частина спортсменів одразу по поверненню до України повернеться до виконання своїх обов’язків в бойових частинах.