ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Акціонери Twitter примусять Маска купити компанію через суд. Як тобі таке, Ілоне?

НовиниАкціонери Twitter примусять Маска купити компанію через суд. Як тобі таке,...

Акціонери Twitter проголосували за схвалення угоди з Ілоном Маском про покупку компанії соцмережі за $44 млрд. 

Рішення ухвалили під час короткої конференції з інвесторами зі штаб-квартири компанії в Сан-Франциско, пише ВВС.

Це означає, що Twitter тепер намагатиметься через суд змусити Ілона Маска купити компанію.

Що цікаво, акціонери зустрілися після вибухових свідчень колишнього керівника служби безпеки Twitter Пітера Затко перед Сенатом США. У квітні Twitter погодився продати компанію найбагатшій людині світу Ілону Маску.

Однак угода пішла псу під хвіст після того, як Маск заявив, що Twitter ввів його в оману щодо кількості спаму та акаунтів ботів на платформі. В травні він сказав, що більше не хоче купувати компанію, але Twitter стверджує, що Маск не може так просто відмовитися від угоди.

Платформа соціальних медіа каже, що менше 5% монетизованих щоденних активних користувачів (тих, хто може переглядати рекламу) є ботами. Ілон Маск стверджує, що цей показник може бути в рази вищим. 

Наразі Twitter оцінюється в $32 млрд, що значно нижче пропозиції пана Маска у $44 млрд. Нинішнє голосування могло б означати кінець судових тяганин з Twitter, але тепер акціонери дали компанії зелене світло для подання на Маска до суду.

Сторони зустрінуться перед судом штату Делавер у жовтні. Під час слухання суддя вирішить, чи повинен Маск покупати компанію. 

Незадовго до рішення акціонерів викривач Twitter Пітер Затко перебував у Вашингтоні, даючи свідчення перед юридичним комітетом Сенату щодо ймовірних недоліків безпеки.

Колишній керівник відділу безпеки фірми продовжив, що Twitter «на десятиліття відстав» від стандартів. Twitter повідомляє, що Затко звільнили з роботи, і що ці заяви є неточними.

Раніше Пітер Затко підтримав твердження Ілона Маска про те, що на платформі більше спаму та фальшивих акаунтів, ніж компанія визнає, хоча у вівторок він не став уточнювати це.

Минулого тижня суддя заявив, що адвокатам Маска буде дозволено використовувати свідчення викривача Twitter у суді. 

Слухання перед юридичним комітетом здебільшого зосереджене на питаннях національної безпеки – і офіційно не пов’язане зі спробою Маска вийти з угоди про купівлю Twitter.