ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Актор-кореєць з «Гра у кальмара» вперше в історії премії «Еммі» став її лауреатом

НовиниАктор-кореєць з «Гра у кальмара» вперше в історії премії «Еммі» став її...

Лі Джон Дже отримав нагороду як виконавець головної ролі у драматичному серіалі, ставши першою південнокорейською зіркою (і першою азіатською зіркою), що отримала приз у цій категорії.

49-річний актор серіалу «Гра в кальмара» отримав премію «Еммі» під час нагородження, що відбулася у понеділок у Microsoft Theater у Лос-Анджелесі.

Цього року серед номінантів були Джейсон Бейтман (Озарк), Браян Кокс (Спадкоємець), Боб Оденкірк (Краще дзвоніть Солу), Адам Скотт (Северанс) і Джеремі Стронг (Спадкоємець).

Актор увійшов в історію як перший кореєць, який виграв у цій категорії. 

«Я дуже усім вдячний, — сказав Лі, — насамперед я хотів би подякувати Всевишньому. Дякую телевізійній академії, дякую Netflix, дякую режисеру Хвану [Дон Хеку] за реалістичну проблему, з якою ми всі стикаємося, щоб творчо втілити її на екрані з чудовим сценарієм і приголомшливими візуальними ефектами», — сказав він.

«Дякую, – закінчив він, – дякую, команда Squid Game!».

«Гра в кальмара» також є першим серіалом іноземною мовою, номінованим на звання визначного драматичного серіалу.

Шоу Netflix отримало загалом 14 номінацій.

Ще у червні серіал продовжили на другий сезон. Раніше Лі розповів PEOPLE, що саме він сподівається побачити у другому сезоні.

«Я йсподіваюся, що буде якийсь поворот, який буде захоплюючим та несподіваним для мене та глядачів», — сказав 49-річний Лі у грудні. «Якби це було передбачувано, це було б нецікаво».