ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Біткойн падає і разом з цим нокаутує решту крипти

ГоловнеБіткойн падає і разом з цим нокаутує решту крипти

Біткойн впав до найнижчої ринкової вартості криптовалют з січня 2022 – у день, коли відбулося значне зниження провідних цифрових токенів. Ринок криптовалют впав на 4,69% за останні 24 години станом на 16:00, 9 травня 2022.

Після зростання та рекордних максимумів у 2021 криптовалюти тепер переживають турбулентний час із непередбачуваними змінами цін, аналізує економічне видання National World.

Зараз біткойн коштує вдвічі менше, ніж було всього півроку тому, коли 10 листопада 2022 він досяг ринкового максимуму в 51 000 фунтів стерлінгів за монету.

 • Bitcoin (BTC) -4.84% (£26,543.67)
 • Ethereum (ETH) -4.32% (£1,951.72)
 • Tether (USDT) +0.12% (£0.81)
 • BNB (BNB) -7.98% (£265.83)
 • XRP (XRP) -6.24% (£0.43)
 • Solana (SOL) -8.04% (£57.85)
 • Cardano (ADA) -10.04% (£0.54)
 • Terra (LUNA) -7.55% (£48.06)
 • Dogecoin (DOGE) -6.79% (£0.0947)
 • Avalanche (AVAX) -6.24% (£39.44)
 • Polkadot (DOT) -11.61% (£9.59)
 • SHIBA INU (SHIB) -11.18% (£0.000014)

Нещодавнє падіння пояснюється втратою довіри до ринку криптовалют на тлі економічного тиску в усьому світі, спричиненого вторгненням росії в Україну та блокуванням після пандемії Covid. Інший чинник впливу – нещодавні збої, спричинених тим, що Tesla скасувала прийом біткойнів як оплату за свою продукцію, а Китай придушив початкові пропозиції монет, блокував біржі та застеріг від спекулятивної торгівлі.

Ще один удар був завданий, коли Китай наказав повністю припинити майнінг біткойн у своїй провінції Сичуань і, крім того, уряд країни звелів банкам припинити підтримку криптовалютних транзакцій в рамках останньої хвилі обмежень щодо криптовалют.

Тепер центральний банк країни, Народний банк Китаю, фактично заборонив цифрові монети після того, як оголосив, що всі транзакції з криптовалютами є незаконними. Це рішення вже вплинуло на світовий ринок криптовалют.

Чому падає ринок криптовалют?

Невизначені економічні перспективи багатьох країн по всьому світу відфільтрувалися у всесвіті дерегульованої цифрової валюти, викликаючи відсутність довіри до ринку. Це слідує за тим, як Китай притискає криптовалютні ринки і шокуюче оголошення Маска, коли він, здавалося, виступає за те, щоб Tesla прийняла біткойн як плату за свої послуги.

Компанія з виробництва електромобілів купила 1,5 млрд доларів (1,06 млрд фунтів стерлінгів) акцій біткойнів, що, у свою чергу, призвело до зростання ринкової ціни як криптовалюти, так і Tesla, але ті дні залишаються в пам’яті трейдерів.

Вплив на навколишнє середовище майнінгу біткойнів – складного процесу випуску нових цифрових токенів – призвело до того, що Tesla скасувала цю опцію для клієнтів.

Підприємець-мільярдер сказав: «Ми стурбовані стрімким зростанням використання викопного палива для видобутку біткойнів і транзакцій, особливо вугілля, яке має найгірші викиди серед усіх видів палива».

Маск підтвердив свою віру в те, що криптовалюта має «багатообіцяюче майбутнє», але що вона «не може обходитися так дорого для навколишнього середовища», написав він у своєму дописі в Twitter.

Маск був давнім прихильником криптовалют, і рішення Tesla було відчутне на всьому ринку, а інші цифрові токени впали в ціні.

Яка ціна Bitcoin та Ethereum?

За даними Coinbase, ціна біткойна склала 26 543,67 фунтів стерлінгів після останнього падіння цін (9 травня).

Зараз вартість Ethereum становить £1951,72.

Криптовалюти розглядаються як альтернатива традиційним банківським методам, які дешевші для переміщення грошей через те, що вони не регулюються урядом або його банками.

Рішення Tesla, оголошене Маском, дехто розцінило як незначне зниження довіри до криптовалют, щоб вони стали життєздатним методом платежу проти фізичних валют.

Біткойн був не єдиною криптовалютою, яка зазнала негативних наслідків цих явищ, оскільки більшість із 10 найвідоміших криптовалют також різко здешевшали.

Dogecoin, який спочатку був створений як жарт у 2012 році до того, як його акції різко зросли, також впав, а ринкова ціна Solana виросла більш ніж на 8%.

Не можна недооцінювати вплив Маска, оскільки, незважаючи на те, що такі, як сервіси як PayPal, Mastercard і Facebook, підтримали криптовалюту, рішення Tesla досі лихорадить ринок.