ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Євробуки прогнозують перемогу Kalush Orchestra

НовиниЄвробуки прогнозують перемогу Kalush Orchestra

10 травня у італійському місті Турин стартує півфінал 66-го пісенного конкурсу “Євробачення”. І, зізнаємося чесно, ще ніколи українські виконавці не мали настільки потужної підтримки, з боку букмекерів зокрема. І чим ближче до фіналу – тим вищі шанси в українського треку “Стефанія” на перемогу. Нині, як повідомляє портал Eurovisionworld.com беттери у ЄС оцінюють шанси колективу Олега Псюка у нереальні 49%.

На другому місці – італійці Mahmood & Bianco, замикає трійку Сем Райдер з Британії.

Kalush Orchestra, реп-гурт, створений у 2019 році, замінив початкову переможницю Нацвідбору України Аліну Паш, яка відмовилася від участі у конкурсі в лютому. Трек гурту «Стефанія» — ода могутнім мамам. Загалом, Стефанія – це ім’я мами лідера гурту Олега Псюка.

Гранд-фінал Євробачення 2022 відбудеться в ці вихідні (14 травня) на PalaOlimpico в Турині (Італія), з коефіцієнтом Kalush Orchestra на даний момент 8/11 (як подає Oddschecker).

Написана фронтменом Олегом Псюком, «Стефанія» також є найпопулярнішою на YouTube серед 35 претендентів. «Дехто каже, що ми могли б перемогти завдяки війні, але наша пісня була в п’ятірці фаворитів до початку конфлікту, а це означає, що людям вона подобається незважаючи на це», – сказав Псюк в інтерв’ю італійському інформаційному агентству Ansa (через Guardian).

Він продовжив: «Всі ми тут представляємо кожного українця. Після Євробачення ми повернемося додому, щоб зробити свій внесок», цитує артиста портал NME.