ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Вітчизняний азарт тепер працює і з криптою

НовиниВітчизняний азарт тепер працює і з криптою

Користувачі платформ провідного Entertainment  провайдера Favbet вже незабаром зможуть створювати криптовалютні гаманці та поповнювати  рахунки 7 найбільш популярними віртуальними монетами. 

В компанії відзначають, що можливість інтегрувати нові платіжні інструменти з’явиться одразу після набрання чинності змін до Податкового кодексу України та затвердження нормативно-правової бази, що врегулює оподаткування та процесинг віртуальних активів. Всі технологічні процеси зі свого боку Favbet вже провів і тепер очікує на затвердження регламенту роботи від держави.

«Перші тести нових платіжних опцій ми розпочали з моменту легалізації криптовалюти у березні цього року. Ми побачили, що інтерес до цієї теми дуже високий, тож радіємо можливості незабаром масштабуватись на всі платформи. Оновлене законодавство поставить Україну в один ряд з найбільш прогресивними країнами світу, і нам приємно, що Favbet був та залишається в числі рушіїв цих позитивних змін», – коментують у Favbet.

За даними рейтингу Global Crypto Adoption Index 2021 року, Україна утримується в першій п’ятірці країн за обсягом торгівлі криптовалютами, а криптовалютними активами володіють понад 5,5 мільйонів українців. З початком війни віртуальні монети перетворились ще й на потужний інструмент фандрейзингу. Так, наприклад, лише за липень цього року платформа Aid for Ukraine Мінцифри відзвітувала про $54 мільйонів донатів у вигляді віртуальних активів.

Користувачі  платформ Favbet матимуть змогу поповнювати рахунки за допомогою 7 популярних видів криптовалют – Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin,Tether USD (Erc20), Tether USD (Trc20) та TRON. В компанії підкреслюють, що залишаються відкритими до співпраці з провідними компаніями галузі, а отже кількість наявних варіантів тільки зростатиме.

Розрахунки криптою будуть так само легкі, як і оплата платіжною карткою: користувачам достатньо буде створити у власному аккаунті криптовалютний гаманець та обрати необхідну монету.

Група компаній Favbet є одним з найбільших в Україні провайдером рішень в галузі Entertainment Tech та сильним гравцем технологічного ринку. Цього року компанія Favbet Tech стала частиною IT Association та разом з іншими учасниками асоціації підтримує діяльність української «кіберармії», що наносить нищівні удари по ворожій IT-інфраструктурі.