ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Джордж Мартін мріє про дракона, щоб знищити путіна

НовиниДжордж Мартін мріє про дракона, щоб знищити путіна

У полку маститих літераторів – фанатів України – прибуло. Тепер окрім Стівена Кінга підтримку висловив і легендарний творець циклу романів «Пісня Льоду та Полум‘я» Джордж Мартін.

Як відомо, за його сагою зняли серіал «Гри престолів». Тож, письменник мріє знищити путіна драконом.

Наприкінці важливого фіналу сезону HBO «Дім Дракона» автор Джордж Р. Р. Мартін завітав до «Late night show» у вівторок увечері. Він прийшов, щоб прорекламувати свою нову ілюстровану історію династії Таргарієнів, але в розширеній бесіді з ведучим — і фанатом фентезі — Стівеном Колбертом він поговорив на ширші теми.

Минуло понад 10 хвилин їхньої розмови, коли розмова перейшла до того, наскільки на фентезі та науково-фантастичне оповідання впливає нинішнє «антиутопічне» сприйняття світу. Мартін зізнався, що в останні роки він стає все більш песимістичним, особливо в порівнянні з тим, яким оптимізмом він ставився до людства в молодості.

«Раптом ядерна війна знову здається все більш і більш можливою», — зловісно сказав він. «Це там. У нас може бути ядерна війна». Але в науковій фантастиці, як пояснив Мартін, навіть після ядерного знищення «завжди знайдуться хороші люди, які об’єднаються й заново відкриють цивілізацію, і оптимізм все ще буде присутній, навіть якщо обстановка буде жахливою».

«Він ще там?», – запитав він. «Чи можемо ми бути оптимістами щодо зміни клімату? Що ми будемо робити, якщо путін дійсно використає ядерні бомби?» Потім під оплески залу він додав: «Я б хотів, щоб у мене був дракон, на якому я міг би полетіти до Кремля!»