ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Розклад на успіх – чернігівський мер замість піару тяжіє до ворожінь?

АналітикаРозклад на успіх - чернігівський мер замість піару тяжіє до ворожінь?

В українському сегменті Facebook вірусним стає відео про те, як одна з ворожок пророкує майбутнє на картах таро чернігівському очільнику Владиславу Атрошенко.

Відео з ворожінням виклав місцевий паблік «Підслухано Чернігів». У чотирихвилинному шматку невідома тарологиня робить розклад на «ситуацію по Атрошенку». Мовляв, той піклується про місто і вимагає для нього «хорошу допомогу». Яку саме – ворожка не уточнювала.

Він вибиває цю допомогу усіма можливими способами, він просто знає, що вона є. Що гроші є.

«Допомогою» у розкладі виявилася карта Десятка кубків. Сам Атрошенко – «Імператор». За словами ворожки, це комусь «ну дуже не подобається». Тим, хто «хоче жити красиво».

Це ті, хто хоче цю допомогу частково привласнити, – і ворожка вказує нігтем на карту зеленого кольору.

«Таро-прогноз» говорить – зла чернігівському очільнику бажають саме заздрісники, тож, це все потрібно «випалювати каленим залізом», оскільки «йде осінь та зима».

Але все буде добре, тому що у Атрошенка «за цими картами достатньо абстрактне мислення».

І насамкінець – точність прогнозу 50 на 50.

Аудиторія Чернігова сприйняла таку піар-стратегію з великою долею гумору та сарказму. У коментарях розгорнулася боротьба за найбільший дотеп по темі.Чому така дивна реклама та піар? Місцеві жителі вже давно пишуть, що міський голова має ухил до всього містичного, він вірить у забобони та ворожіння. Має особистого таролога – Оксану Ровник.

Щоправда, чи то вороги сильніше стараються, чи ворожка не допрацьовує, але петиція на підтримку чиновника на сайті Президента України за 12 днів заледве набрала 9,6 тис голосів з 25 тис потрібних.