ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

56% працівників азарту чоловіки. І це проблема

Аналітика56% працівників азарту чоловіки. І це проблема

Новий звіт свідчить про збільшення гендерної нерівності в ігровій екосистемі.

Дослідження минулого року показало, що ігрова індустрія була розділена майже посередині з точки зору зайнятості за статтю. Проте все змінилося, оскільки за останні 12 місяців в екосистему могла проникнути гендерна нерівність, пише Casino.org.

На фото – Йєтте Нігаард-Андерсен, одна з найвпливовіших жінок гральної індустрії планети, очолює компанію Entain.

Останній звіт All-in Diversity Project щодо різноманітності, рівності та інклюзії виявив новий гендерний розрив у складі робочої сили ігрової індустрії. У звіті некомерційної організації встановлено, що 56% співробітників були чоловіками.

Проте третій щорічний звіт також виявив прогрес у лідерстві жінок. З іншого боку, це також показало, що політика залучення в багатьох компаніях все ще відстає.


Простір для вдосконалення

У звіті, який було відкладено через вплив пандемії COVID-19, використовувався розширений індекс порівняно з попередніми звітами. У результаті тепер вона охоплює 140 000 співробітників у 40 організаціях, пов’язаних з азартними іграми, у 16 ​​юрисдикціях.

Серед організацій майже третина були операторами, а 29% – постачальниками. Близько 41,5% – це великі публічні компанії з понад 250 співробітниками. Раніше багато американських операторів не брали участь у дослідженні, але зараз беруть участь. У результаті змін існує певна невідповідність між останнім звітом і попередніми звітами.

Останній індекс показує найбільший на сьогодні гендерний розрив у зайнятості. Чоловіки складають 56% екосистеми, а жінки – 43%. Водночас 0,2% співробітників назвалися небінарними особистостями.

Найбільші розриви спостерігаються у вакансіях початкового рівня (45% жінок проти 55% чоловіків). У результаті проект попередив лідерів галузі про можливості розвитку різноманітності талантів і наставництва для жінок. Проте також відбувся значний прогрес щодо жінок на керівній посаді.

Жінки обіймали 33% керівних посад і 32% керівних посад. Це вище контрольного показника S&P США в 30%, але все ще нижче середнього показника для бізнесу Великій Британії в 51%. У звіті критикувалося відсутність жінок на керівних посадах у минулому.

У виконавчому менеджменті та корпоративному управлінні жінки становили 25% і 18,5% відповідно. У звіті висловлювалося занепокоєння тим, що гральні організації скоротили діяльність з підтримки жінок на 12% і психіатричну допомогу на 30%.


Більше гнучкості на робочому місці

Індекс, який включав співпрацю з Meta, також вказує на низку руйнівних тенденцій. Наприклад, було виявлено, що компанії переглянули свій підхід до людських ресурсів, найму та повсякденної політики та практики внаслідок COVID-19.

Це також занурилося у «Велику відставку», визнання менопаузи проблемою здоров’я для працюючих жінок і перехід до застосування батьківської політики до одностатевих пар. Як приклад останнього, зараз менше використовується «декретна відпустка» та збільшується «батьківська відпустка».

Кількість організацій, які пропонують компанією оплачувані лікарняні, впала з 95,83% у 2019 до 84,38% у новому звіті. Крім того, кількість тих, хто пропонує підтримку через опікунів і допомогу по догляду за дітьми, впала з 58% і 41% до 34% і 18% відповідно. Однак кількість із гнучкими трудовими політиками зросла з 75% у 2019 до 84,38%.

Індекс виявив, що компанії найчастіше використовують внутрішній бенчмаркінг для просування та розвитку співробітників. Однак ще є місце для вдосконалення. Для даних про заробітну плату 40% організацій збирали дані про оплату праці за статтю і лише один показник збирав дані за етнічною приналежністю.