ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Як побороти диктат нелегалів азарту? Борис Баум хоче зробити це законом і штрафом

НовиниЯк побороти диктат нелегалів азарту? Борис Баум хоче зробити це законом і...

Що потрібно зробити, аби гральний легальний ринок України став привабливим для іноземних інвесторів? Перший заступник голови консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Борис Баум вважає, що для цього потрібно побороти диктат нелегального азарту. Зокрема, у тій ситуації, що склалася у країні щодо нелегалів, сам посадовець звинувачує правоохоронців.

 

Бо ті, на його думку, бездіяльні, коментує він в якості спікера на гемблінг-саміті CBS Summit у Києві.

 

Чи буде працювати норма закону, при якій бездіяльність правоохоронців буде доходити до суду та чи будуть вони у в`язниці, та чи є це стимулом для силовиків боротися з тіньовим ринком, скоріш за все, покаже час. Чи можна ще щось придумати, щоб легальний ринок ще краще запрацював? Думаю, що можна. Наприклад, введення санкцій з тими платіжними системами, які пропонують свої послуги (платіжні) нелегальному бізнесу. Спрацює це? Спрацює.

 

 

Окрім того, посадовець говорить, що боротися з нелегалами потрібно і на рівні афілійованих структур. Оскільки кримільнальний бізнес, наче метастази, вріс у вітчизняну економіку. Зокрема, він радить штрафувати та санкціювати усіх cуб’єктів, які так чи інакше співпрацюють з підпільними закладами: будь-то зв’язок чи надання приміщення в оренду. Це все потрібно також робити і на законодавчому рівні, аби максимально ускладнити життя для нелегалів.

 

– У свою чергу, ринок повинен давити, примушувати цим займатися. Говорити про те, що цим має займатися Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, якщо вона контролює цей процес, то вона має реагувати та допомагати. Ми повинні разом цими питаннями займатися. Адже весь світ сьогодні вирішує проблему нелегальних майданчиків.

 

Для порівняння: у сусідній Румунії тільки реєстр заблокованих нелегальних онлайн-казино налічує понад 1300 ресурсів.